Sedacia súprava Ricardo roh

Sedacia súprava Ricardo roh
Cena vrátane DPH
839,00 EUR
Sedacia súprava Ricardo roh 1Sedacia súprava Ricardo roh 2Sedacia súprava Ricardo roh 3
Moderná sedacia súprava Ricardo roh je novinkou v našom e-shope. Je to sedacia súprava, ktorá novinkou aj na trhu so sedačkami. Jemné, čisté línie a vzdušnosť vďaka kovovým nožičkám. 
Rohová sedacia súprava Ricardo roh je ideálna do štýlovej obývačky. Do tej Vašej. :) Sedacia časť je rozdelená podľa vankúšov. Už na prvý pohľad pôsobí veľmi pohodlne. Nebojte sa, nie je to iba ,,na pohľad pohodlná sedačka". Sedenie sedacej súpravy Ricardo roh tvorí pružina Bonell, ktorá je u výrobcov obľúbená vďaka svojej vysokej pevnosti. Na pružine Bonell je vysokoelastická pena. Vysokoelastická pena má vyššiu pružnosť, teda lepšie a rýchlejšie sa prispôsobuje váhovému zaťaženiu. Zároveň je vzdušná a má dlhšiu životnosť ako napríklad PUR pena. Pružina Bonell spolu s vysokoelastickou penou Vám vytvorí pohodlnú a zdravú sedaciu súpravu, ktorá bude ,,dýchať". 
Ricardo roh je moderná rohová sedacia súprava s krásnym dizajnom. Priestor na sedenie, a otoman na pohodlné ležanie. Ricardo roh je sedacia súprava v tvare L na kovových nožičkách. To je momentálne veľmi trendy. Sedacia súprava tak pôsobí vzdušne a opticky ľahko, Vaša obývačka nebude pôsobiť ,,zapratane". Už viete, že rohová sedacia súprava je aj pohodlná. Čo by ste o nej ešte mali vedieť? Ricardo roh je moderná sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru.
Pozrite si náš vzorkovník látok a vyberte si poťahovú látku. Ricardo roh môže byť sivá, modrá či žltá sedacia súprava. Výber je iba na Vás. Možno hľadáte modernú sedaciu súpravu, ktorá vynikne, zaujme, strhne na seba pohľady. Zvoľte si výraznú, pestrú látku. Alebo chcete mať doma modernú sedaciu súpravu, ktorá bude v móde aj niekoľko rokov. Sedaciu súpravu, ktorá bude vo Vašej obývačke pôsobiť harmonicky, bude navodzovať pokoj. V takom prípade odporúčame zemité farby ako sivá, hnedá, či zelená. 
Výber poťahovej látky je iba na Vás. My mám môžeme zaručiť, že v každej látke a farbe bude moderná rohová sedacia súprava Ricardo roh vyzerať úžasne. 

Možnosť výberu z týchto poťahových látok.

Výplň vankúšov: silikón + molitan
Sedenie: vysokoelastická pena + pružina bonell

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v ľavom prevedení.

Rozmery: (š/h/v)(cm) 311/170/85

Výška nožičiek: 13,5 cm
Výška sedu: 45 cm

Dodacia doba 6-8 týždňov.