Sedacia súprava M2K

Sedacia súprava M2K
Cena vrátane DPH
729,00 EUR
Malmo 81 + Malmo 41, ĽAVÁMalmo 81 + Malmo 41, PRAVÁSedacia súprava M2K 3Sedacia súprava M2K 4Sedacia súprava M2K 5Sedacia súprava M2K 6Sedacia súprava M2K 7Sedacia súprava M2K 8
M2K je štýlová rohová sedacia súprava. Určite Vás zaujala svojim dizajnom, však? Tento jedinečný vzhľad rozhodne dotvára aj kombinácia farieb. Nebojte sa, Vaša moderná rohová sedacia súprava M2K nemusí byť taká vyzývavá. Alebo aj môže, ak chcete. Výber poťahovej látky či kombinácií látok je iba na Vás. Prezrite si naše vzorkovníky, ktoré nájdete nižšie. Radi Vám pri výbere poťahovej látky pomôžeme alebo Vám zašleme vzorky poťahových látok? Pokojne nás kontaktujte.
M2K je moderná rohová sedacia súprava. Modernou ju môžeme nazvať vďaka jej dizajnu. Súmerné línie krásne ladia s jemne tvarovaným operadlom. Nižšie operadlo opticky zmenší sedaciu súpravu, a tak vo Vašej obývačke vynikne obývacia stena, či obrazy na stene. Obývačka bude pôsobiť vzdušnejšie. Hoci je opierka sedacej súpravy nižšia, neuberie to na Vašom pohodlí. Pohodlne sa usadíte a opriete. Ak pre svoje pohodlie si potrebujete oprieť aj hlavu, tak si vyberte sedačku s polohovateľnými opierkami hlavy. Napríklad rohovú sedaciu súpravu Anton.
Moderná rohová sedačka M2K je úplným opakom vankúšovej sedacej súpravy. Prešívaná sedacia časť neplní iba dizajnovú úlohu, ale zabraní aj vlneniu látky na sedacej časti. 
Moderná rohová sedacia súprava M2K je rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Poteší Vás teda, že vankúše či deky budete mať hneď po ruke. Potom už iba stačí jednoduchým manévrom rozložiť sedaciu súpravu a môžete si vychutnať filmový večer s rodinou, alebo u Vás môžu prenocovať priatelia či rodina.

Sedenie: pružiny falista

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v pravom prevedení.

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 729€

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 779€

Rozmery: (š/h/v)(cm) 260/177/80, plocha na spanie: 212x130 cm

Rozmery úložného priestoru: 170x 85,5x17 cm

Dodacia doba 5-7 týždňov.