Kuchynská linka Febe 260

Kuchynská linka Febe 260
Cena vrátane DPH
396,00 EUR
Kuchynská linka Febe 260 1
Vidiecka kuchynská linka Febe je kuchynská zostava za skvelú cenu. Krémová kuchynská linka Vás zaujme svojim dizajnom. Stane sa ozdobou Vášho domu. Krásne bude ladiť v interiéri s prvkami vintage štýlu či provensálskeho štýlu. Jemná krémová farba, vyrezávané dvierka, štýlové úchytky. Febe je skutočne jedinečná kuchynská zostava.
Kuchynské skrinky sú dodávané s pracovnou doskou, ktorá pôsobí harmonicky. Vďaka béžovej farbe pôsobí kuchynská linka ako jeden celok. Kuchynská zostava Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Kuchynská skrinka so zásuvkami, kuchynské skrinky s dvierkami, drezová skrinka, digestorová skrinka, horná kuchynská skrinka s presklenými dvierkami, atď.
P.S. Ak sa Vám páči provensálská kuchynská linka Febe, ale hľadáte rohovú kuchynskú linku či kuchynskú linku v tvare U, môžete ju mať. Kuchynská linka Febe je totiž dostupná aj ako sektorová kuchynská linka. Môžete si teda vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Štýlová kuchynská zostava vo farebnom prevedení:
  • krémová

Materiál: DTD + dvierka MDF + plynové piesty + metabox

Skrinky sú dodávané s pracovnou doskou, okrem drezovej skrinky. Možnosť doobjednať pracovnú dosku na drezovú skrinku (80 cm) v cene 18€.

Rozmery:

  • horný rozmer: 260 cm (40+80+60+80)
  • dolný rozmer: 200 cm (40+80+80)

Kuchynská linka má možnosť objednania aj jednotlivých skriniek samostatne, sektor nájdete nižšie.

Dodacia doba 2-4 týždne.

Súčasti a doplnky:
Drez R-ES 8x6
Celoplošný hladký obojstranný drez s drevenou výplňou.
Cena vrátane DPH
59,00 EUR
Kuchynská linka Febe
Provensálska sektorová kuchynská linka Febe Vás zaujme! Krásna krémová kuchynská linka je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú vintage kuchynskú linku.