Kuchynská linka Febe 260

Kuchynská linka Febe 260
Cena vrátane DPH
432,00 EUR
Kuchynská linka Febe 260 1
Vidiecka kuchynská linka Febe je kuchynská zostava za skvelú cenu. Krémová kuchynská linka Vás zaujme svojim dizajnom. Stane sa ozdobou Vášho domu. Krásne bude ladiť v interiéri s prvkami vintage štýlu či provensálskeho štýlu. Jemná krémová farba, vyrezávané dvierka, štýlové úchytky. Febe je skutočne jedinečná kuchynská zostava.
Kuchynské skrinky sú dodávané s pracovnou doskou, ktorá pôsobí harmonicky. Vďaka béžovej farbe pôsobí kuchynská linka ako jeden celok. Kuchynská zostava Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Kuchynská skrinka so zásuvkami, kuchynské skrinky s dvierkami, drezová skrinka, digestorová skrinka, horná kuchynská skrinka s presklenými dvierkami, atď.
P.S. Ak sa Vám páči provensálská kuchynská linka Febe, ale hľadáte rohovú kuchynskú linku či kuchynskú linku v tvare U, môžete ju mať. Kuchynská linka Febe je totiž dostupná aj ako sektorová kuchynská linka. Môžete si teda vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Štýlová kuchynská zostava vo farebnom prevedení:
  • krémová

Materiál: DTD + dvierka MDF + plynové piesty + metabox

Skrinky sú dodávané s pracovnou doskou, okrem drezovej skrinky. Možnosť doobjednať pracovnú dosku na drezovú skrinku (80 cm) v cene 18€.

Rozmery:

  • horný rozmer: 260 cm (40+80+60+80)
  • dolný rozmer: 200 cm (40+80+80)

Kuchynská linka má možnosť objednania aj jednotlivých skriniek samostatne, sektor nájdete nižšie.

Dodacia doba 2-4 týždne.

Súčasti a doplnky:
Drez R-ES 8x6
Celoplošný hladký obojstranný drez s drevenou výplňou.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
59,00 EUR
Kuchynská linka Febe
Provensálska sektorová kuchynská linka Febe Vás zaujme! Krásna krémová kuchynská linka je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú vintage kuchynskú linku.