Stolička Aga III

Stolička Aga III
Cena vrátane DPH
37,00 EUR
Stolička Aga III 1
Kovová jedálenská stolička s ekokožou je vhodná do kuchyne, jedálne, ale aj reštaurácie. Lacná kovová stolička má čalúnený sedák. Pozrite si náš vzorkovník a vyberte si farbu ekokože. Stolička tak bude dokonale ladiť práve vo Vašom interiéri.
Kovová stolička Aga má moderný dizajn. Jemne tvarované operadlo kopíruje Váš chrbát pri opretí. Zároveň však kovová stolička pôsobí v priestore vzdušne. Kovové jedálenské stoličky v kombinácií s ekokožou sú veľmi obľúbené, najmä vďaka ich jednoduchej údržbe. Aj napriek tomu, že stolička má čalúnený sedák, vďaka použitej ekokoži, postačí ak stoličku pretriete vlhkou handričkou.
Kovové stoličky sú už akousi ,,klasikou" aj v našej ponuke. Musíme, ale napísať, že je to nestarnúca klasika. Kovové jedálenské stoličky sú medzi zákazníkmi stále veľmi obľúbené. Zdá sa, že sú stále trendy, aj napriek meniacim sa štýlom. Aktuálne sú vyhľadávané do industriálnych interiérov.

Možnosť výberu z týchto ekokoží.

Konštrukcia: lesklý chróm

Rozmery: (š/h/v)(cm) 40/50/80

Výška sedu: 47 cm

Dodacia doba 2-4 týždne.
Expresné doručenie nábytku Stoličky v prevedení S-22 (sivá) /2ks/, S-18 (krémová) /1ks/ alebo S-24 (béžová) /1ks/ Vám expresne doručíme.