Matrac Memory Duet - AKCIA

Matrac Memory Duet - AKCIA
-29%
Cena vrátane DPH
309,00 EUR
219,00 EUR
Matrac Memory Duet - AKCIA 1Matrac Memory Duet - AKCIA 2
Posledné kusy v akciovej cene!

Luxusný matrac, ktorý sa vynikajúco prispôsobuje Vášmu telu. Vďaka jeho vlastnostiam a použitých látok na jeho výrobu sú spokojní aj tí najnáročnejší zákazníci. Dokonale podporuje chrbticu, uvoľňuje svalstvo, zlepšuje krvný obeh a prehlbuje spánok.
Vďaka 5 cm hrubej Memory Foam, tzv. pamäťovej peny zaručuje pokojný a relaxujúci spánok. Dokonale podporuje chrbticu,  uvoľňuje svalstvo a zlepšuje krvný obeh. Poťah matraca je snímateľný, je vyrobený z 3D priedušnej tkaniny, ktorá zabraňuje nahromadeniu vlhkosti, matrac udržuje suchým zipsom a zabezpečuje kvalitnú termoreguláciu tela.

Poťah Bayscent: Vlákna v poťahu matraca obsahujú mikrokapsule, ktoré pomáhajú predchádzať vzniku nepríjemného zápachu a uchovávajú matrac svieži a hygienický. Neutralizačné schopnosti novej tkaniny Bayscent zaútočia proti nepríjemnému zápachu, ktorý pri extrémnych podmienkach môže vsiaknuť hlboko do tkaniny poťahu. Pohyb tela pred zaspávaním zaručuje uvoľnenie vzácnych výťažkov, ktoré sa nachádzajú v mikrokapsuliach, vďaka čomu sa definitívne zbavíte nepríjemného zápachu spôsobeného nadmerným potením počas spánku.
  • Maximálna nosnosť: 120 kg 
  • Výška matraca: 20 cm
Zloženie matraca:
1. BAYSCENT® snímatelťný poťah
2. 2 cm memory 50 kg/m3 všitá k vonkajšiemu poťahu
3. Priedušná elastická vrstva
4. 3 cm memory s hustotou 50 kg/m³
5. Ortopedické polyuretánové jadro s hustotou studenej peny 30 kg/m3
6. 3D Priedušný materiál

Rozmery:

  • 90 x 200 cm v cene 219€    (pôvodná cena 309€)
  • 160 x 200 cm v cene 439€  (povodná cena 619€)

Dodacia doba 5 pracovných dní.

Upozornenie! Keďže je matrac vákuovo balený, je nutné ho po rozbalení nechať 24 hodín bez používania, aby sa dostatočne nafúkol.

Expresné doručenie nábytku Matrac v rozmere 90x200 /1ks/ alebo 160x200 /1ks/ Vám expresne doručíme.