Nákup nábytku na splátky

U nás môžete nakupovať nábytok aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro alebo Home Credit. Do poznámky v objednávke uveďte názov zvolenej spoločnosti.

Môžem nakupovať nábytok na splátky cez internetový obchod?

Áno, teraz môžete nakupovať nábytok na splátky rýchlo, jednoducho a pohodlne priamo z Vášho domova, stačí do poznámky pri objednávke cez internet uviesť „nákup na splátky“ a zvolenú splátkovú spoločnosť. My Vás budeme telefonicky kontaktovať a nájdeme pre Vás najoptimalnejší spôsob splácania, presne podľa Vašich požiadaviek.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Ahoj

Nová splátková spoločnosť Ahoj Vám prináša ďalšiu možnosť nákupu na splátky.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro

Quatro je jednotkou v nákupe na splátky a špecializuje sa v nákupoch na splátky úplne bez potvrdení. Pre úplne podmienky a aktuálne akcie navštívte stránku splátkovej spoločnosti Quatro.

Reklamačný poriadok splátkovej spoločnosti Quatro nájdete tu.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit

Home Credit je medzinárodná spoločnost s bohatými skúsenosťami v spotrebiteľských úveroch. V nákupoch na splátky patrí k lídrom na slovenskom trhu. Pre aktuálnu ponuku splátok navštívte stránku splátkovej spoločnosti Home Credit.

Neviete koľko peňazí máte k dispozícii?

Spoločnosť Home Credit Vám ponúka jednoduchý spôsob ako to zistiť. Kliknite na nasledujúci odkaz, vyplňte krátky formulár a dozviete sa sumu. Potom si už len stačí vybrať nábytok.