Nákup nábytku na splátky

U nás môžete nakupovať nábytok aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro alebo Home Credit. Do poznámky v objednávke uveďte názov zvolenej spoločnosti.

Môžem nakupovať nábytok na splátky cez internetový obchod?

Áno, teraz môžete nakupovať nábytok na splátky rýchlo, jednoducho a pohodlne priamo z Vášho domova, stačí do poznámky pri objednávke cez internet uviesť „nákup na splátky“ a zvolenú splátkovú spoločnosť. My Vás budeme telefonicky kontaktovať a nájdeme pre Vás najoptimalnejší spôsob splácania, presne podľa Vašich požiadaviek.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro

Quatro je jednotkou v nákupe na splátky a špecializuje sa v nákupoch na splátky úplne bez potvrdení. Pre úplne podmienky a aktuálne akcie navštívte stránku splátkovej spoločnosti Quatro.

Reklamačný poriadok splátkovej spoločnosti Quatro nájdete tu.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit

Home Credit je medzinárodná spoločnost s bohatými skúsenosťami v spotrebiteľských úveroch. V nákupoch na splátky patrí k lídrom na slovenskom trhu. Pre aktuálnu ponuku splátok navštívte stránku splátkovej spoločnosti Home Credit.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Zinc Euro

Nákup len na občiansky preukaz. Ak Vám neschválili nákup na splátky v inej spoločnosti, nezúfajte, spoločnosť Zinc Vás nekontroluje v úverovom registri.
Pre viac informácií kliknite tu na stránku Zinc Euro.