Kuchynská linka Perla 260

Kuchynská linka Perla 260
Cena vrátane DPH
383,00 EUR
Kuchynská linka Perla 260 1Kuchynská linka Perla 260 2
Hľadáte kuchynskú linku v kombinácií Dub Sonoma/biela? Perla 260 je moderná kuchynská linka Dub sonoma za skvelú cenu! Táto farebná kombinácia bude trendy a štýlová ešte dlho. A určite Vás neomrzí. Predstavte si kuchynské doplnky vo Vašej obľúbenej farbe. Po istom čase ich vymeňte a kuchyňa bude pôsobiť, iným, novým dojmom. Jemný, svetlý dekor dreva vnesie do Vašej kuchyne nádych prírody. Vytvoríte si tak štýlové, a zároveň pokojné miesto na varenie a pečenie. Veď kuchyňa je srdcom domu. 
Perla 260 je moderná kuchynská linka, ktorá Vám poskytne dostatok odkladacieho priestoru. Súčasťou kuchyne je drezová skrinka, kuchynská skrinka s poličkou či zásuvková skrinka. Na stenu si môžete zavesiť horné kuchynské skrinky s poličkami. Výrobca samozrejme myslel aj na digestor v kuchyni, a tak je súčasťou kuchynskej zostavy aj digestorová skrinka. 
Kuchynské skrinky majú plynové piesty pre pohodlnú a jednoduchú manipuláciu s dvierkami. Kuchynské skrinky tak jednoducho otvoríte a zatvoríte. Vaše potraviny či kuchynské pomôcky budete mať hneď po ruke a ľahko sa k ním dostanete.
Perla 260 je kuchynská linka s pracovnou doskou, hrúbka 28 mm. Pracovná doska je v dekore pieskovec, teda krásne dopĺňa dekor Dub Sonoma. Kuchyňa pôsobí jednotne a kompaktne. Drezová skrinka je bez pracovnej dosky. Drez ku kuchynskej linke si môžete doobjednať nižšie.

Moderná kuchynská linka vo farebnom prevedení:
  • dvierka: dub sonoma
  • korpus: biela

Rozmery:

  • horný rozmer. 260 cm
  • dolný rozmer: 200 cm

Rozmery zásuvky: 39,6 x 14 cm

Dodacia doba 2-4 týždne.