Váľanda EDO 1

Váľanda EDO 1
Cena vrátane DPH
115,00 EUR
Brusch colBrusch colIkarus 20AMimi 20Váľanda EDO 1  5
Lacná váľanda s úložným priestorom, to je kvalitná slovenská váľanda Edo 1. Váľandy sú skvelým typom postele do spálne, pre starých rodičov, do hosťovskej izby, do detskej či študentskej izby, na chaty či chalupy. Súčasťou váľandy je očalúnený molitánový matrac s hrúbkou 8 cm. Váľanda Vám poskytne kvalitný a plnohodnotný spánok. 
Slovenskú váľandu môžete mať v ľubovoľnej látke. Pozrite si náš vzorkovník. Vyberte si vzorovanú látku pre matrac a jednofarebnú látku pre spodnú časť. Alebo túžite po váľande v jednej látke? Môžete ju mať. Pri výbere látok Vám radi poradíme.
Váľanda s úložným priestorom, to je ideálna kombinácia. Perinu, vankúš aj plachtu jednoducho uložíte do váľandy. A máte ustlané. Vaša posteľ a izba bude okamžite pôsobiť upratane. Alebo využite úložný priestor vo váľande na odloženie sezónneho oblečenia. V detskej izbe Vám váľanda s úložným priestorom môže poslúžiť aj na odloženie hračiek.
Váľanda Edo 1 je kvalitná váľanda od slovenského výrobcu. Je to veľmi obľúbená váľanda medzi našimi zákazníkmi. Opýtajte sa nás. Radi Vám poradíme pri výbere.

V dvoch verziách:

  1. celočalunená / čalúnená z troch strán, zadná strana iba na požiadanie
  2. úložný  priestor dyhovaná drievotrieska vo farbe: buk, jelša, čerešňa. Možnosť aj v prevedení biela a orech za príplatok 20% z ceny.

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 115€

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2.cenovú skupinu látok 129€

Výplň matraca molitan: 8 cm

Rozmer: (d/š/v)(cm) 195/82/36

Možnosť objednať váľandu v šírke 90 cm s príplatkom 10% z ceny.

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.