Váľanda EDO 1

Váľanda EDO 1
Cena vrátane DPH
135,00 EUR
Ikarus 20ABrusch colBrusch colMimi 20EtnoTravel modráCapitals hnedáCeramic hnedáListy bordo + Vento 13Welcome + Vento 880Photos + Vento 06Hollywood bežová + Vento 40Letters + Vento 39Noty + Col 104NotyTravel modrá + Vento 108Travel šedá - Vento 81BurgerTowns + Vento 06Váľanda EDO 1  20
Lacná váľanda s úložným priestorom, to je kvalitná slovenská váľanda Edo 1. Váľandy sú skvelým typom postele do spálne, pre starých rodičov, do hosťovskej izby, do detskej či študentskej izby, na chaty či chalupy. Súčasťou váľandy je očalúnený molitánový matrac s hrúbkou 8 cm. Váľanda Vám poskytne kvalitný a plnohodnotný spánok. 
Slovenskú váľandu môžete mať v ľubovoľnej látke. Pozrite si náš vzorkovník. Vyberte si vzorovanú látku pre matrac a jednofarebnú látku pre spodnú časť. Alebo túžite po váľande v jednej látke? Môžete ju mať. Pri výbere látok Vám radi poradíme.
Váľanda s úložným priestorom, to je ideálna kombinácia. Perinu, vankúš aj plachtu jednoducho uložíte do váľandy. A máte ustlané. Vaša posteľ a izba bude okamžite pôsobiť upratane. Alebo využite úložný priestor vo váľande na odloženie sezónneho oblečenia. V detskej izbe Vám váľanda s úložným priestorom môže poslúžiť aj na odloženie hračiek.
Váľanda Edo 1 je kvalitná váľanda od slovenského výrobcu. Je to veľmi obľúbená váľanda medzi našimi zákazníkmi. Opýtajte sa nás. Radi Vám poradíme pri výbere.

Váľanda je čalúnená z 3 strán. Možné doobjednať čalúnenie 4. strany s príplatkom +10%.

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 135€

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2.cenovú skupinu látok 155€

Výplň matraca molitan: 8 cm

Rozmer: (d/š/v)(cm) 195/82/36

Možnosť objednať váľandu v šírke 90 cm s príplatkom 10% z ceny.

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.

Súčasti a doplnky:
Váľanda EDO 2
Váľanda od slovenského výrobcu s čalúneným matracom a drevených korpusom. Možnosť výberu poťahovej látky.
Cena vrátane DPH
135,00 EUR