Váľanda EDO 1

Váľanda EDO 1
Cena vrátane DPH
149,00 EUR
EtnoTravel modráCapitals hnedáCeramic hnedáListy bordo + Vento 13Welcome + Vento 880Photos + Vento 06Hollywood bežová + Vento 40Letters + Vento 39Travel modrá + Vento 108Travel šedá - Vento 81BurgerVáľanda EDO 1  13
Lacná váľanda s úložným priestorom, to je kvalitná slovenská váľanda Edo 1. Váľandy sú skvelým typom postele do spálne, pre starých rodičov, do hosťovskej izby, do detskej či študentskej izby, na chaty či chalupy. Súčasťou váľandy je očalúnený molitánový matrac s hrúbkou 8 cm. Váľanda Vám poskytne kvalitný a plnohodnotný spánok. 
Slovenskú váľandu môžete mať v ľubovoľnej látke. Pozrite si náš vzorkovník. Vyberte si vzorovanú látku pre matrac a jednofarebnú látku pre spodnú časť. Alebo túžite po váľande v jednej látke? Môžete ju mať. Pri výbere látok Vám radi poradíme.
Váľanda s úložným priestorom, to je ideálna kombinácia. Perinu, vankúš aj plachtu jednoducho uložíte do váľandy. A máte ustlané. Vaša posteľ a izba bude okamžite pôsobiť upratane. Alebo využite úložný priestor vo váľande na odloženie sezónneho oblečenia. V detskej izbe Vám váľanda s úložným priestorom môže poslúžiť aj na odloženie hračiek.
Váľanda Edo 1 je kvalitná váľanda od slovenského výrobcu. Je to veľmi obľúbená váľanda medzi našimi zákazníkmi. Opýtajte sa nás. Radi Vám poradíme pri výbere.

Váľanda je čalúnená z 3 strán. Možné doobjednať čalúnenie 4. strany s príplatkom +10%.

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 149€

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2.cenovú skupinu látok 169€

Výplň matraca molitan: 8 cm

Rozmer: (d/š/v)(cm) 195/82/36

Možnosť objednať váľandu v šírke 90 cm s príplatkom 10% z ceny.

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.

Súčasti a doplnky:
Váľanda EDO 2
Váľanda od slovenského výrobcu s čalúneným matracom a drevených korpusom. Možnosť výberu poťahovej látky.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
149,00 EUR
Váľanda EDO 1 - AKCIA
Hnedá váľanda s úložným priestorom od kvalitného slovenského výrobcu. Edo 1 je lacná váľanda ihneď k odberu. Opýtajte sa nás.
-9%
Cena vrátane DPH
149,00 EUR
135,00 EUR