Váľanda EDO 12

Váľanda EDO 12
Cena vrátane DPH
155,00 EUR
Welcome + Vento 880Listy bordo + Vento 13Photos + Vento 06Hollywood bežová + Vento 40Letters + Vento 39Travel modrá + Vento 108Travel šedá - Vento 81BurgerBurger + bukbuk + Capitals hnedábuk + Etnobuk + Travel modrábuk + Ceramic hnedábuk + BurgerVáľanda EDO 12 15

Váľanda s pružinovým matracom a úložným priestorom, to je kvalitná slovenská váľanda Edo 12. Váľanda je jednolôžková posteľ vhodná do spálne, detskej či študentskej izby, na chatu či chalupu, ale aj do hosťovskej izby. Váľanda s úložným priestorom je skvelou kombináciou postele a komody. Úložný priestor môžete využiť ako perinák. K úložnému priestoru sa dostanete vyklopením čalúneného matraca z boku. Ponúkne sa Vám veľkorysý úložný priestor. Periny, vankúše deky, ale aj oblečenie či dokumenty. Už viete čo by ste do váľandy uložili?

Váľanda s pružinovým matracom Edo 12 má minimalistický dizajn. Jednoduché, čisté  línie. Čalúnená váľanda, ale nemusí byť nenápadná. Vyberte si poťahovú látku a vznikne čalúnená posteľ, ktorá sa stane centrom pozornosti v izbe. Vyberte si jednofarebnú alebo vzorovanú látku. Radi Vám pri výbere látky poradíme alebo Vám vzorky látok zašleme poštou. Váľanda s úložným priestorom môže byť celočalúnená alebo môže byť poločalúnená. To znamená, že očalúnený bude matrac. Spodná časť, teda úložný priestor môže byť drevený v 3 dekoroch.

Váľanda má kvalitný pružinový matrac s hrúbkou drôtu 2,4 mm. Matrac je uložený na pevnej doske. Váľanda s pružinovým matracom Vám poskytne pohodlné spanie. Váľanda Vám poslúži aj poobedný relax či len leňošenie počas dňa.

Farba dreva pri poločalúnenej váľande:

  • buk
  • jelša
  • čerešňa

Možnosť aj v prevedení biela a orech za príplatok 20% z ceny.

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 155€

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2.cenovú skupinu látok 175€

Rozmery: (d/š/v)(cm) 195 x 82 x 40

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.