Tech premium spray

Tech premium spray
-50%
Cena vrátane DPH
20,00 EUR
10,00 EUR
Tech premium spray 1
Posledné kusy!

Tento sprej obsahuje nano častice, vďaka ktorým má výnimočné impregnačné a hydrofóbne vlastnosti. Účinne chráni pred prenikaním vody, oleja, špiny a iných tekutín do materiálu. Nano častice tieto tekutiny silno odpudzujú a vytvárajú na povrchu tzv. lotosový efekt, ktorý zabezpečí, že tekutiny (voda, káva, víno, olej...) nevsiaknu do ošetreného materiálu, ale zostanú na povrchu vo forme guliek. Nanesená ochrana je neviditeľná a nezmení vzhľad ani kvalitu ošetrené ho materiálu. Látka aj koža po ošetrení naďalej dýchajú. Produkt je určený na textilné látky (bavlnu, polyester, satén...), na netkané textílie a na kožu.
  • produkt je biologicky odbúrateľný
  • paropriepustný(prepúšťa vzduchové častice)
  • silnokoncentrovaný nano časticami kremíka - najdokonalejšia ochrana
  • vytvára silnú molekulárnu väzbu s povrchom
Využitie:
Textilné povrchy v kanceláriách, hoteloch, reštauráciách a domácnostiach topánky kožené aj textilné - plátenky, tenisky "conversy", uggy, semišové; kabelky, oblečenie - bundy, kabáty, saká, rifle, šiltovky, mikiny, rukavice, kravaty, košele, zástery, plášte; čalúnené kreslá a stoličky, obrusy, vankúše, kočíky, sedačky v aute.
Sprej môžete použiť na akýkoľvek druh topánok, či už textilné alebo kožené, kabelky, ďalej na oblečenie, ako sú kabáty, bundy, saká a rifle, v domácnosti na obrusy, čalúnené stoličky, pohovku, či kočík a tiež je vhodný na ochranu a ošetrenie interiéru auta.

Návod na použitie:
Aplikujte v jednej súvislej vrstve na suchý a čistý povrch tak, aby bol pokrytý celý povrch. Nechajte uschnúť 24 hodín. Pri oliatí ošetreného materiálu, tekutinu alebo špinu jednoducho odstránite servítkou alebo savou handrou bez poškodenia povrchu.

Obsah: 200 ml
Výdatnosť: 6 metrov štvorcových

Dodanie do týždňa.
Expresné doručenie nábytku Sprej Vám expresne doručíme. /1ks/