Váľanda Aga

Váľanda Aga
Cena vrátane DPH
361,00 EUR
Soro 100 / Soro 83Alova 07 / Alova 67Botanical 80 / Soro 76Rose 14 / Alova 66Alova 36 / Alova 10Butterfly 04 / Alova 46Malmo 96 / Malmo 41Alova 04 / Alova 10Soro 34 / Soro 76Malmo 61 / Malmo 90úložný priestorpo rozloženídetailnejšie rozmery
Moderná rozkladacia váľanda s úložným priestorom, to je váľanda Aga. Ideálna posteľ do hosťovskej izby, do detskej či študentskej izby, ale na chatu. Aga je rozkladacia váľanda. Môže Vám poslúžiť ako čalúnená jednolôžková posteľ. Po rozložení váľandy na nej môžu prenocovať aj dvaja.
Rozkladacia váľanda s úložným priestorom je veľmi praktickou kombináciou postele a odkladacieho priestoru. Úložného priestoru predsa nie je nikdy dosť. Úložný priestor vo váľande Vám poslúži na uloženie posteľnej bielizne. Váľandu s úložným priestorom oceníte aj v detskej izbe, kde Vám odkladací priestor váľandy môže poslúžiť na odloženie hračiek.
Aga je moderná váľanda s čelami. Práve tvarované čelá je dodávajú moderný vzhľad a krásny dizajn. Čelá nie sú iba dizajnovým doplnkom, ale plnia aj praktickú funkciu. Vás ochránia pred chladom steny a naopak Vašu stenu ochránia pred ošúchaním a poškodením. Váľanda s čelom Vám aj poskytne pohodlie pri čítaní knihy. 
Nebude to iba obyčajná jednolôžková posteľ. V izbe sa stane centrom pozornosti. Je naozaj krásna a vhodná v podstate do akéhokoľvek priestoru. Budete tak mať doma rozkladaciu váľandu s úložným priestorom podľa vašich predstáv. Rovnako si vyberte ľavé alebo pravé prevedenie. Teda ako má byť uložené čelo. Ilustračné foto je v ĽAVOM prevedení.

Matrac: pena T25

Jednotlivé farebné prevedenia nájdete v priložených obrázkoch. Pod každým obrázkom je uvedený názov poťahovej látky.

Rozmery: (š/h/v)(cm) 218/80/77, plocha na spanie: 180x150 cm

Výška sedu pred rozložením: cca 44 cm

Výška sedu po rozložení: cca 32 cm

Váľanda je dodávaná zmontovaná.

Dodacia doba 5-7 týždňov.

Expresné doručenie nábytku Váľanda v prevedení ĽAVÁ, Rose 14 + Alova 66 je pripravená k odberu. /1ks/