Sedacia súprava Cornet

Sedacia súprava Cornet
Cena vrátane DPH
949,00 EUR
Aston 16, ĽAVÁAston 16, PRAVÁSedacia súprava Cornet 3Sedacia súprava Cornet 4Sedacia súprava Cornet 5Sedacia súprava Cornet 6Sedacia súprava Cornet 7
Dizajnová rohová sedacia súprava Cornet je moderná rohová sedacia súprava. Cornet je sedacia súprava s vankúšmi a kovovými nožičkami. Kovové nohy majú výnimočný tvar, čo podporuje celkový jedinečný dizajn sedacej súpravy. Sedačka Cornet sa stane ozdobou Vašej obývačky. Hneď na seba strhne všetky pohľady. Všimnite si aj prešívanie na opierke. Čo poviete? 
Dolaďte si sedačku do Vašej obývačky. Cornet môže byť sedacia súprava v akejkoľvek látke. Výber je iba na Vás. My Vám vzorky látok veľmi radi zašleme domov, aby ste pred objednávkou videli látku naživo.
Moderná rohová sedacia súprava Cornet je pevná, teda bez možnosti rozkladu a bez úložného priestoru. 
Veľké aj malé vankúše zabezpečia Vaše pohodlie pri sedení či ležaní. Pohodlne sa oprite a oddychujte. Samotné sedenie na sedačke je veľmi pohodlné vďaka pružine Faliste v kombinácií s penou T-30 a HR penou. Doprajte si krásnu a pohodlnú sedačku.

Materiál: pružina falista + pena T-30 + HR pena
Nožičky: kovové

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v ľavom prevedení.

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 949€

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 989€

Rozmery: (š/h/v)(cm) 314/224/86

Dodacia doba 5-7 týždňov.