Váľanda Senior 90

Váľanda Senior 90
Cena vrátane DPH
219,00 EUR
buk + Max 14Váľanda Senior 90 2Váľanda Senior 90 3
Kvalitná váľanda od slovenského výrobcu, to je Senior. Obľúbená váľanda s úložným priestorom. Môžete si vybrať či bude Vaša váľanda celočalúnená alebo bude v kombinácií s drevom. Vyberte si dekor dreva a poťahovú látku. Hľadáte jednofarebnú váľandu alebo vzorovanú váľandu? Výber necháme na Vás. Radi Vám ale poradíme, alebo zašleme vzorky látok k Vám domov. Aby ste látku reálne videli, ešte pred záväznou objednávkou.
Váľanda Senior má úložný priestor, ktorý Vám môže poslúžiť ako perinák. Úložný priestor je v bielom lamine. Váľanda má malé nožičky, vďaka ktorým je váľanda odvetraná a priedušná
Kvalitná slovenská váľanda Senior je špeciálne navrhnutá pre seniorov. Váľanda je vysoká 47 cm. Vďaka tejto výške sa bude starším ľudom ľahšie vstávať. Po zložení nôh z postele, budú nohy v správnom uhle a vstávanie bude jednoduché. Váľanda je preto vhodná aj pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbtom.
Váľanda je obľúbenou jednolôžkovou posteľou. Je vhodná aj na chatu či chalupu. Váľanda je skvelým miestom na oddych, relax či leňošenie. 

Matrac:
  • sendvičový (výška 12 cm + 2 cm doska)
  • pružinový (výška 14 cm + 2 cm doska) 

Typ matraca prosíme uviesť do objednávky!

Vnútorná úprava: DTD v bielej farbe

V dvoch verziách:

  1. celočalunená / čalúnená z troch strán, zadná strana iba na požiadanie s príplatkom 10%
  2. úložný  priestor dyhovaná drievotrieska vo farbe: buk, jelša, čerešňa. Možnosť aj v prevedení biela a orech za príplatok 20% z ceny.
Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 219€

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 249€

Rozmery: (d/š/v)(cm) 195x92x47

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.
Expresné doručenie nábytku V prevedení matrac sendvič, buk + Tori 120 Vám expresne doručíme. /1ks/
Súčasti a doplnky:
Váľanda Senior 80
Kvalitná slovenská váľanda s úložným priestorom v rôznych látkach. Váľanda je špeciálne navrhnutá pre seniorov. Senior je váľanda s pružinovým alebo sendvičovým matracom.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
209,00 EUR