Pohovka Megis

Pohovka Megis
Cena vrátane DPH
719,00 EUR
Dora 21Dora 90Inari 96Inari 100Kronos 09Kronos 19Monolith 37Monolith 48Monolith 77Monolith 84Monolith 97Mat Velvet 29Mat Velvet 99Omega 13Omega 68Paros 02Paros 05Paros 06Sawana 05Sawana 21Riviera 38Pohovka Megis 22Pohovka Megis 23Pohovka Megis 24Pohovka Megis 25Pohovka Megis 26Monolith 85Monolith 85Pohovka Megis 29Pohovka Megis 30Pohovka Megis 31Pohovka Megis 32Pohovka Megis 33Pohovka Megis 34
Megis je moderná rozkladacia pohovka. Má krásny dizajn. Jednoduché, čisté línie sú doplnené modernou poťahovou látkou v kombinácií s tmavými nožičkami. Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Megis sa dokonale hodí do moderného interiéru. Páči sa Vám, aktuálne veľmi obľúbený, industriálny štýl? Kvalitná rozkladacia pohovka Megis je skvelým reprezentantom aj toho štýlu. 
Megis nie je pohovka iba do obývačky. Svoje využitie by určite našla aj v študentskej izbe alebo na chate. Má veľmi reprezentatívny dizajn, vďaka čomu sa skvele hodí aj do kancelárie.
Vo fotogalérií nájdete modernú pohovku Megis v rôznych farbách. Vybrané poťahové látky sú veľmi kvalitné a sú v súlade s aktuálnymi trendami. Smaragdová pohovka alebo žltá rozkladacia pohovka? To sú momentálne veľmi žiadané farby. Ak hľadáte nadčasovosť a plánujete mať pohovku v obývačke niekoľko rokov, tak odporúčame univerzálne farby. Nebojte sa, ani šedá, čierna či hnedá pohovka nebude nudná. Jednoducho zvoľte farebné doplnky.
Rozkladacia pohovka Megis nie je len pekná, je aj veľmi pohodlná. Uvedomujeme si, že slovný popis Vám nemôže nahradiť skutočné sedenie na pohovke. No dovoľte nám, aby sme Vám ozrejmili, prečo budete s modernou rozkladacou pohovkou Megis spokojní.
Megis je pružinová pohovka. Základ sedenia tvoria vlnité pružiny Falista. Práve tieto pružiny v kombinácií s penou poskytujú dokonalý komfort pri sedení. Pri pohovke Megis je použitá HR pena. HR pena je označovaná aj ako ,,studená pena". Skratka HR je z anglického výrazu High Resilience, čo znamená vysoká odolnosť. HR pena je teda vysoko odolná, a zároveň elastická. Vďaka otvorenej bunkovej štruktúre je výborne odvzdušnená. Dôležité je aj to, že HR pena absorbuje teplo. Teda pohovka sa neprehrieva. Kombinácia všetkých týchto funkcií HR peny a pružiny Falista Vám zabezpečia skvelý komfort a pohodlie pri sedení. 
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Megis je v skutku veľmi kvalitnou pohovkou. Je krásna, dizajnová, štýlová a hlavne pohodlná. Pri jej výrobe sú použité kvalitné poťahové látky v moderných farbách.

Sedenie: pružina falista + HR pena

Rozkladanie: automat

Čalúnenie pohovky je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:
Cena za 1. cenovú skupinu látok 719€

Čalúnenie pohovky je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:
Cena za 2. cenovú skupinu látok 761€

Rozmery: (š/h/v)(cm) 250/95/90, plocha na spanie: 200x145 cm

Hĺbka sedu: 58 cm

Výška sedu: 40 cm

Výška nožičiek: 13 cm

Dodacia doba 5-7 týždňov.
Súčasti a doplnky:
Kreslo Megis
Moderné kvalitné kreslo na elegantných kovových nožičkách.
Cena vrátane DPH
343,00 EUR
Taburetka Megis
Moderná kvalitná taburetka na elegantných kovových nožičkách. Na výber sú rôzne poťahové látky.
Cena vrátane DPH
201,00 EUR