Manželská posteľ Palladio

Manželská posteľ Palladio
Cena vrátane DPH
1 165,00 EUR
Manželská posteľ Palladio 1Manželská posteľ Palladio 2Manželská posteľ Palladio 3Manželská posteľ Palladio 4Manželská posteľ Palladio 5Manželská posteľ Palladio 6Manželská posteľ Palladio 7
PRÉMIUM, nový modelový rad kontinentálnych postelí ponúka maximálny komfort a relax. Ranné vstávanie sa zmení na radosť, ktorá sprevádza telo a dušu po celý deň. Postele Boxspring sú známe už desiatky rokov predovšetkým z luxusných hotelov. Vaša posteľ bude originálny kus. Individuálne ručné spracovanie a konštrukčná kvalita. Vysoké postele majú dômyselný systém odvetrávania a unikátny úložný priestor od nôh s možnosťou polohovania. Polohovanie je len pod hlavou.

Základný Boxspring (bez matraca) - okraj postele prevyšuje základný Boxspring a zabraňuje takzvanému sklzu horného matraca. Duté vlákno a poťahová látka zmäkčuje rám postele. Vzdušné pružinové jadro, textil, pena a duté vlákno sú pevne pričalúnené k lamelovými masívnemu rámu. Masívny drevený polohovací rám (6 polôh) s lamelami umožňuje prístup od nôh k úložnému priestoru. Úložný priestor dostatočnej veľkosti s odvetrávaním zaisťuje prívod vzduchu k matracom. Posteľ je možné objednať aj v základnom prevedení v cene 733€.

Možnosť výberu z 2 typov nožičiek v 4 rôznych farbách:
  • orech
  • čerešňa
  • prírodná
  • strieborná

Nožičky sú drevené (strieborné - drevo nastriekané na strieborno).

Typy nožičiek nájdete v priložených obrázkoch.

Dizajn postele môžte prispôsobiť Vášmu interiéru veľkým výberom:

Vrchný topper nie je v cene postele! Možnosť doobjednať topper nižšie.

V cene postele je matrac CONTINENTAL - výška matraca je cca 21 cm. Nosnosť 130 kg. Úpletový poťah aloe vera je prateľný na 60°C. Matrac obsahuje vzdušné taštičkové jadro vyrobené z 390 pružín, každá pružina je zašitá v textilnej taške. Obojstranný matrac s dvoma typmi tuhosti, z ktorých jedna strana obsahuje visco 7-zónovú pamäťovú penu s masažnými nopmi a druhá strana 7-zónovú HR studenú penu s masažnými nopmi vysokej gramáže. Štyri odvetrávacie otvory v bokoch matraca zaisťuje ideálne odvetrávanie a komfort spánku.

Rozmery lôžkovej plochy (cena sa od veľkosti postele nemení):
  • 180 x 200 cm
  • 160 x 200 cm
Výška lôžkovej plochy: 59 cm

Výška úložného priestoru: 23 cm

Celkové vonkajšie rozmery postele 160 x 200 cm: (š/d/v)(cm) 168/214/148
Celkové vonkajšie rozmery postele 180 x 200 cm: (š/d/v)(cm) 188/214/148

Dodacia doba 6-8 týždňov.