Sedacia súprava Cobra

Sedacia súprava Cobra
Cena vrátane DPH
889,00 EUR
PRAVÁĽAVÁSedacia súprava Cobra 3Sedacia súprava Cobra 4Sedacia súprava Cobra 5Sedacia súprava Cobra 6Sedacia súprava Cobra 7Sedacia súprava Cobra 8Sedacia súprava Cobra 9Sedacia súprava Cobra 10Sedacia súprava Cobra 11Sedacia súprava Cobra 12Sedacia súprava Cobra 13Sedacia súprava Cobra 14Sedacia súprava Cobra 15Sedacia súprava Cobra 16Sedacia súprava Cobra 17Sedacia súprava Cobra 18
Moderná rohová sedacia súprava Cobra Vás okamžite zaujme svojím dizajnom. Patrí k trendy sedacím súpravám pre rok 2021. Veľké pohodlné vankúše Vás priam volajú aby ste si sadli, či ľahli. Viete si to predstaviť? Ako sa na tejto sedačke asi sedí? Veľmi pohodlne, vďaka kombinácií pružiny Falista a HR peny. Práve táto kombinácia sa v súčasnosti používa u najkvalitnejších sedacích súprav.
Doprajte si aj Vy pohodlie pri oddychu po práci. A posaďte svojich priateľov na pohodlnú sedaciu súpravu, z ktorej nebudú chcieť vstať. :) 
Cobra je moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a bez úložného priestoru. Ale zato za jedinečnú cenu. Poďte si pozrieť naše vzorkovníky a vyberte si poťahovú látku, ktorá sa Vám páči.

Sedenie: pružiny falista + pena T30 + pena HR 35/45
Nožičky: plastové, čierna

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v pravom prevedení.

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 889€

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 929€

Rozmery: (š/h/v)(cm) 314/224/89

Výška sedu: 48 cm

Dodacia doba 5-7 týždňov.