Posteľ Tomek

Posteľ Tomek
Cena vrátane DPH
269,00 EUR
Posteľ Tomek 1Posteľ Tomek 2Posteľ Tomek 3
Tomek patrí k našim najpredávanejším posteliam. Najčastejšie ju naši zákazníci kupujú do detskej či študentskej izby. Výhodu vidia vo výsuvnom lôžku. Posteľ je tak vhodná aj pre menšie deti, kedy prístelku jednoducho vysuniete a Vaše dieťa tak nespadne v noci z postele. Rodičia taktiež oceňujú, že posteľ s výsuvným lôžkom môže nahradiť poschodovú posteľ. Detská izba, ale nebude pôsobiť zapratane. A ďalším plusom je samozrejme úložný priestor, ktorého predsa nie je nikdy dosť.

Aká je ale posteľ Tomek? Je to celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom, 2 zásuvkami, matracmi a roštami. Posteľ Tomek sa vyrába z borovicového masívu prvej akostnej skupiny v hrúbkou 2,6 cm, čo zaisťuje vysokú stabilitu a pevnosť konštrukcie. Povrchová úprava je morenie a lakovanie len ekologickými lakmi, ktoré zaručujú nezávadnosť materiálov. Je teda skvelou voľbou pre Vaše dieťa.
Pre svoju pevnosť je vhodná do záťažových  priestorov, ako sú detské izby, penzióny, chalupy a pod. Všetky spoje sú robené bukovými kolíkmi a kovovými skrutkami.

Laťkové rošty a penové matrace sú súčasťou postele. Ako odkladací priestor slúžia dve zásuvky v rozmere 100x80x12-15 cm.

Farebné prevedenie:
  • borovica

Farebné prevedenie poťahu na matrac je ilustračné.

Rozmery: (d/š/v)(cm) 206/97/65

Výška sedu po horné lôžko: 45 cm

Rozmery matracov:

  • horný matrac: 200 x 90 x 9 cm
  • spodný matrac: 192 x 90 x 9 cm
Výška od podlahy po prvý (spodný) matrac: 28cm

Upozornenie: rošt usadzovať oblúkom hore. Pre bližšie info nás prosím kontaktujte telefonicky. 

Dodacia doba 4-6 týždňov. 

Expresné doručenie nábytku Posteľ v prevedení jelša (posledný kus) /1ks/ alebo borovica /1ks/ je pripravená ihneď k odberu.