Váľanda EDO špeciál

Váľanda EDO špeciál
Cena vrátane DPH
209,00 EUR
ilustračné foto

Slovenská váľanda s úložným priestorom a molitanovým matracom, to je kvalitná váľanda Edo špeciál. Čím je špeciálna? Čalúnená váľanda s úložným priestorom má molitanový matrac s hrúbkou 18 cm. Molitánová váľanda Vám poskytne pohodlie pri spánku či len takom leňošení. 
Zabudnite na dizajnovo staré váľandy. Vaša váľanda s úložným priestorom môže vyzerať moderne a štýlovo. Vyberte si poťahovú látku z našich vzorkovníkov. Hodila by sa Vám do izby skôr jednofarebná alebo vzorovaná látka? S výberom Vám radi pomôžeme. Ak potrebujete zašleme Vám vzorky látok. 
Edo nemusí byť celočalúnená váľanda. Môžete kombinovať látku s drevom. Vyberte si látku na čalúnenie matraca a dekor dreva na spodnú časť váľandy.
Váľanda s molitánovým matracom Edo špeciál je kvalitná váľanda od slovenského výrobcu.
Váľanda je jednolôžková posteľ a je vhodná prakticky kdekoľvek. Váľanda do detskej či študentskej izby, alebo do hosťovskej izby či na chatu a chalupu.

Váľanda s úložným priestorom a molitánovým matracom v dvoch variantách:

  1. celočalunená
  2. úložný priestor dyhovaná drievotrieska vo farbe: buk, jelša, čerešňa. Možnosť aj v prevedení biela a orech za príplatok 20% z ceny.
Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok:

Je nám ľúto, ale váľanda v poťahovej látke ako na ilustračnom obrázku sa už objednať nedá. Vyberte si z našich vzorkovníkov poťahovú látku podľa Vašich predstáv. Radi Vám pri výbere pomôžeme, alebo Vám zašleme vzorky látok?

Rozmer: (d/š/v)(cm) 200/82/48

Možnosť objednať v šírke 90 cm v cene 229€

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.