Skrine s posuvnými dverami

Skriňa Fado 150
2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom v 4 farebných prevedeniach.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
439,00 EUR
Skriňa Orlando 100
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom. Dostupné sú rôzne farebné prevedenia.
Cena vrátane DPH
249,00 EUR
Skriňa Prescco 180x60
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení čierny mat.
Cena vrátane DPH
699,00 EUR
Skriňa Prescco 180x60 + zrkadlo
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení čierny mat.
Cena vrátane DPH
719,00 EUR
Skriňa Prescco 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení čierny mat.
Cena vrátane DPH
499,00 EUR
Skriňa Prescco 120x60
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení čierny mat.
Cena vrátane DPH
479,00 EUR
Skriňa Murrphy 180x60 + zrkadlo
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub caramel + čierny mat.
Cena vrátane DPH
529,00 EUR
Skriňa Murrphy 180x60
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub caramel + čierny mat.
Cena vrátane DPH
509,00 EUR
Skriňa Murrphy 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub caramel + čierny mat.
Cena vrátane DPH
399,00 EUR
Skriňa Murrphy 120x60
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub caramel + čierny mat.
Cena vrátane DPH
369,00 EUR
Skriňa Esville 120x60
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub artisan + čierny mat.
Cena vrátane DPH
299,00 EUR
Skriňa Esville 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub artisan + čierny mat.
Cena vrátane DPH
349,00 EUR
Skriňa Esville 180x60
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub artisan + čierny mat.
Cena vrátane DPH
439,00 EUR
Skriňa Esville 180x60 + zrkadlo
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub artisan + čierny mat.
Cena vrátane DPH
469,00 EUR
Skriňa Biancco 180x60
Moderná priestranná 3-dverová kombinovaná skriňa s plnými posuvnými dverami. Dostupná v bielom farebnom prevedení.
Cena vrátane DPH
699,00 EUR

Skrine s posuvnými dverami

Skrine s posuvnými dverami sú tu pre Vás už niekoľko rokov. Ich najväčšou výhodou je, že šetria priestor. Skriňu otvoríte pohodlným posúvaním krídla dverí. Dvere skrine tak nemusíte otvárať do priestoru. Predstavte si situáciu, že máte skriňu umiestnenú oproti posteli. Vyberáte si oblečenie zo skrine a manžel chce prejsť okolo. Musí zatvoriť krídla dverí. Skrine s posuvnými dverami Vás ušetria týchto situácií. 
Úložný priestor je neodmysliteľnou súčasťou každej spálne. V našej ponuke nájdete rôzne skrine do spálne s posuvnými dverami. Nezabúdajte, že dizajn skrine ako aj jej farebné prevedenie dotvára celkový dizajn Vašej spálne. Z pohľadu predajcu môžeme povedať, že momentálne sú trendy biele šatníkové skrine s posuvnými dverami.
Spálňové skrine s posuvnými dverami zabezpečia poriadok vo Vašej spálni. Všetko oblečenie bude schované za posuvnými dverami a v spálni tak budete mať pocit usporiadanosti a pokoja. Ideálne prostredie na kvalitný spánok a načerpanie novej energie. 
Skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom je snom väčšiny žien. Vyberáte si oblečenie zo skrine a okamžite uvidíte ako spolu ladí blúzka a nohavice. Alebo ako Vám pristanú šaty. Pozrite si naše stránky alebo nám napíšte. Veľmi radi Vám poradíme pri výbere skrine. 
Skrine nie sú potrebné iba v spálni. Svoje využitie nájdu aj na chodbe či v predsieni. Zákazníci vyhľadávajú vysoké skrine s posuvnými dverami aby tak na chodbe maximalizovali úložný priestor. Rovnaký efekt môžete dosiahnuť, keď si kúpite skriňu s nadstavcom. 
A ako by mala vyzerať skriňa s posuvnými dverami do detskej izby? Nemala by to byť iba obyčajná skriňa. Mala by dotvárať hravé a tvorivé prostredie detskej izby. Skvelým riešením je skriňa s potlačou. U Nás nájdete moderné skrine s potlačou mesta, tigra, futbalu či aut.