Skrine so zrkladom

Skriňa Fado 150
2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom v 4 farebných prevedeniach.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
439,00 EUR
Skriňa Szach
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa so zrkadlom vo farebnom prevedení: biela.
Cena vrátane DPH
275,00 EUR
Skriňa Leo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom.
Cena vrátane DPH
409,00 EUR
Skriňa Karo 100 so zrkadlom
Kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom v 2 farebných prevedeniach.
Cena vrátane DPH
245,00 EUR
Rohová skriňová zostava EMI 40
Praktická rohová skriňová zostava, ktorá Vám poskytne množstvo odkladacieho priestoru. Na výber sú 4 farebné prevedenia.
Cena vrátane DPH
389,00 EUR
Rohová skriňová zostava EMI 41
Praktická rohová skriňová zostava s nadstavcom, ktorá Vám poskytne množstvo odkladacieho priestoru. Na výber sú 4 farebné prevedenia.
Cena vrátane DPH
599,00 EUR
Skriňa Orlando 100
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom. Dostupné sú rôzne farebné prevedenia.
Cena vrátane DPH
249,00 EUR
Skriňa Prescco 180x60 + zrkadlo
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení čierny mat.
Cena vrátane DPH
719,00 EUR
Skriňa Prescco 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení čierny mat.
Cena vrátane DPH
499,00 EUR
Skriňa Murrphy 180x60 + zrkadlo
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub caramel + čierny mat.
Cena vrátane DPH
529,00 EUR
Skriňa Murrphy 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub caramel + čierny mat.
Cena vrátane DPH
399,00 EUR
Skriňa Esville 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub artisan + čierny mat.
Cena vrátane DPH
349,00 EUR
Skriňa Esville 180x60 + zrkadlo
Moderná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Súčasťou skrine je zrkadlo. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub artisan + čierny mat.
Cena vrátane DPH
469,00 EUR
Skriňa Biancco 180x60 + zrkadlo
Moderná priestranná 3-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom. Dostupná v bielom farebnom prevedení.
Cena vrátane DPH
719,00 EUR
Skriňa Biancco 120x60 + zrkadlo
Moderná 2-dverová kombinovaná skriňa so zrkadlom. Dostupná v bielom farebnom prevedení.
Cena vrátane DPH
499,00 EUR

Skrine so zrkladom

Skrine so zrkadlom nie sú žiadnou novinkou. Určite si spomeniete na skrine, ktoré mali zrkadlo na vnútornej strane dverí. Skriňa a zrkadlo akosi automaticky patria k sebe. Oblečiete sa, a chcete vidieť ako Vám to pristane. 
S nástupom posuvných dverí, výrobcovia presunuli zrkadlo na vonkajšiu stranu dverí skrine. A veru bol to skvelý ťah. Skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom nebude iba praktickým kúskom nábytku vo Vašej spálni. Šatníkové skrine so zrkadlom sú dnes skutočne dizajnovým nábytkom. Zrkadlo má rôzne tvary, je rôzne rozmiestnené. Pozrite sa na našu ponuku!
Biela skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom je hitom sezóny. Biela skriňa pôsobí čisto a je nadčasová. S bielou stenou vo Vašej spálni ,,splynie“. Opticky sa tak Vaša spálňa bude javiť priestranná, nezaprataná. Zrkadlo dodá skrini eleganciu, a teda aj Vašej spálni.
Zrkadlo odráža svetlo, a tým presvetľuje Vašu izbu. Zároveň odráža, zrkadlí všetko čo sa v izbe nachádza a deje. Môže tak znásobovať harmóniu či luxus. Záleží iba na Vás akú si vyberiete posteľ a doplnky, a aké farby budú dominovať vo Vašej izbe.
Takže ak hľadáte skriňu do spálne, tak rozhodne si pozrite naše posuvné skrine so zrkadlom.
A teraz naspäť k skrini ako takej. Jej základným účelom je poskytnúť Vám úložný priestor. Skrine s posuvnými dverami majú zvyčajne časť s policami a časť s vešiakovou tyčou. Oblečenie si tak môžete vešať aj ukladať.
Ak potrebujete pomôcť, radi Vám pri výbere skrine poradíme. Zavolajte nám na bezplatné číslo alebo napíšte na online chat.