Štýlove kuchynské linky

1
Kuchynská linka Stilo
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Febe
Provensálska sektorová kuchynská linka Febe Vás zaujme! Krásna krémová kuchynská linka je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú vintage kuchynskú linku.
Kuchynská linka Febe 260
Vidiecka kuchynská zostava Febe je krémová kuchynská linka za skvelú cenu. Kuchynská linka s vyrezávanými dvierkami je v šírke 260 cm.
Cena vrátane DPH
396,00 EUR
Kuchynská linka Bora
Rustikálna a štýlová sektorová kuchynská linka Bora vo farebnom prevedení Jelša.
Kuchynská linka Jamajka
Rustikálna kuchynská linka Jamajka je štýlová kuchynská zostava vo farebnom prevedení Dub Wotan. V tejto kuchyni sa bude variť nádherne!
Cena vrátane DPH
444,00 EUR
Kuchynská linka Margaret 3
Margaret 3 je kuchynská linka v dekore orech. Je to klasická kuchynská linka s veľmi jedinečným dizajnom.
Cena vrátane DPH
423,00 EUR
Kuchynská linka Sicilia
Rustikálna kuchynská linka Sicilia bude pýchou Vášho domu. Elegantná kuchynská linka Vám zaujme dizajnom aj farebným prevedením. Môžete si vybrať bielu rustikálnu kuchynskú linku alebo kuchynskú linku orech. Kuchynské skrinky si vyberte sami.
1

Štýlove kuchynské linky

Štýlové kuchynské linky majú frézované dvierka po okrajoch alebo nejaký motív po celej ploche. Sú doplnené o detaily, ako napríklad ozdobné lišty alebo zaujímavé úchytky.