Rustikálne kuchynské linky

1
Kuchynská linka Stilo
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Margaret 3
Margaret 3 je kuchynská linka v dekore orech. Je to klasická kuchynská linka s veľmi jedinečným dizajnom.
Cena vrátane DPH
529,00 EUR
Kuchynská linka Sicilia
Rustikálna kuchynská linka Sicilia bude pýchou Vášho domu. Elegantná kuchynská linka Vám zaujme dizajnom aj farebným prevedením. Môžete si vybrať bielu rustikálnu kuchynskú linku alebo kuchynskú linku orech. Kuchynské skrinky si vyberte sami.
Kuchynská linka Lora MDF klasik
Kuchynská linka s možnosťou dokúpenia sektorových skriniek.
1

Rustikálne kuchynské linky

Rustikálne kuchynské linky stále majú svojich prívržencov, a tak ich nájdete aj v našej ponuke. Kuchynská linka v rustikálnom štýle je výnimočná, jedinečná, vďaka svojmu dizajnu. Sú označované aj ako kuchynské linky v anglickom štýle. Ich charakteristickou črtou sú vyrezávané drevené dvierka. 
Rustikálna kuchyňa je vhodná pre vidiecky či provance štýl. Nenájdete tu, dnes tak obľúbený, lesk, ale krásne dekory dreva, ktoré prinesú teplo do Vášho domova. Rustikálna kuchynská linka pôsobí trošku starožitne, dýcha z nej história, aj keď ide o novú kuchynskú linku. Pre mnohých je rustikálna kuchynská linka symbolom útulnosti a rodinnej súdržnosti. 
Naši zákazníci si rýchlo obľúbili kuchynskú linku Sicíliu. Je to kuchynská linka vo vintage štýle v krásnej kombinácií bielej a Sosna Andersen.