Sektorové kuchynské linky

Kuchynská linka Lara White
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + biely lesk.
Kuchynská linka Lara Grey
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + sivý lesk.
Kuchynská linka Lara Cappuccino
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + cappuccino lesk.
Kuchynská linka Modena
Moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + čierny mat.
Kuchynská linka Vigo - biely lesk
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom Dub Lancelot, to je moderná sektorová kuchyňa Vigo - biely lesk.
Kuchynská linka Vigo - sivý mat
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka Vigo. Šedá matná kuchynská linka s množstvom samostatných skriniek. Vyskladajte si Vašu dokonalú kuchyňu!
Kuchynská linka Vigo - bordový lesk
Bordová kuchynská linka Vigo je moderná a kvalitná sektorová kuchynská linka. Lesklá kuchynská linka je trendy!
Kuchynská linka Vento
Moderná lesklá kuchynská linka Vento v 4 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Stilo
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Grey
Sivá kuchynská linka Grey je moderná,sektorová, lesklá kuchynská linka, ktorú musíte vidieť bližšie. Poďte sa pozrieť.
Kuchynská linka Karmen
Krémová kuchynská linka Karmen je moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: sivý mat / krémový vysoký lesk. Zariaďte si kuchynskú linku v tvare U či rohovú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Bianka
Biela kuchynská linka s vysokým leskom, to je moderná sektorová kuchynská linka Bianka. Kuchynská linka v tvare U, rohová kuchynská linka aj malá kuchynská linka. Poďte si vyskladať Vašu kuchyňu snov za skvelú cenu.
Kuchynská linka Rose
Červená kuchynská linka Rose je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si kuchynskú linku podľa Vašich predstáv a rozmerov Vašej kuchyne.
Kuchynská linka Sonia
Sivá lesklá kuchynská linka Sonia je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku či kuchyňu v tvare U. Sonia je vhodná aj do malej kuchyne.
Kuchynská linka Dave
Kuchynská linka Dub Sonoma v kombinácií s bielou, to je moderná sektorová kuchynská linka Dave. Ponúka Vám rôzne typy skriniek. Zariaďte si rohovú kuchynskú linku, kuchynskú linku v tvare U či malú kuchyňu.

Sektorové kuchynské linky

Sektorové kuchynské linky ponúkajú možnosť zostaviť si kuchynskú linku na mieru. Z niekoľkých desiatok komponentov sa dá vyskladať zostava do každej kuchyne.

Na rozdiel od hotových kuchynských zostáv, pri sektorových kuchynských linkách nájdete skrinky so špeciálnym účelom.

Prvým príkladom je potravinová skriňa. Potravinová skriňa je vysoká 200cm. Zvyčajne je dvojdverová s policami od hora až dole alebo s výsuvnými košmi v spodnej časti. Umiestniť ju môžeme na kraj kuchynskej linky alebo aj samostatne do rohu kuchyne.

Medzi komponentmi sektorových kuchynských liniek nájdete aj skrinky špeciálne určené pre vstavané spotrebiče. Napríklad skrinka pre vstavanú umývačku riadu, vstavanú teplovzdušnú rúru, vstavanú mikrovlnu rúru alebo skrinka pre rôzne typy digestorov. Skrinky majú typizované rozmery a sú vhodné pre všetky bežne dostupné vstavané spotrebiče. Skrinky pre vstavané spotrebiče môžeme umiestniť nad seba a vytvoriť tak panel so spotrebičmi, ktorý je dnes tak trendy.

Ak požadujeme kuchynskú linku tvaru L alebo U, tak sa nevyhneme výberu rohovej skrinky. Dôležitou podmienkou je, aby bol roh skutočne pravý. Ak má roh 90 stupňov, rohová skrinka presne sadne a vyhneme sa tak komplikáciám pri osadzovaní kuchynskej linky. Rozlišujeme dva druhy spodných rohových skriniek. Pravouhlá alebo skosená. Pravouhlá má dvierka, ktoré sa otvárajú na dvakrát.  Dvierka sú lomené na dvoch miestach. Pracovná doska na pravouhlej skrinke je tiež v pravom uhle. Skrinka nezaberá veľký priestor, ale roh pracovnej dosky je trochu nevyužitý. Skosená rohová skrinka vyžaduje pracovnú dosku so schodíkom. Toto riešenie nám umožňuje do rohu umiestniť varnú dosku alebo rohový drez. Spodný skosený roh je v rozmeroch 80x80cm alebo 90x90cm. Vrchná rohová skrinka je stále skosená. Jej rozmer je 60x60cm a je potrebné ju doplniť úzkou skrinkou tak, aby boli spolu zarovnané so spodnou rohovou skrinkou.

Na ukončenie kuchynskej linky v priestore môžeme použiť takzvané ukončovacie skrinky. Skrinky môžu byť skosené alebo majú oblúk.

Sektorové kuchynské linky majú kvalitné prevedenie a implementujú funkčné prvky, ktoré sa od súčasných liniek očakávajú. Pri konkrétnych typoch nájdete praktické vyklápacie dvierka, zásuvky s automatickým dovieraním alebo veľké zásuvky na riad.