Sektorové kuchynské linky

Kuchynská linka Siena
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v modernom čiernom prevedení. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Monza.
Kuchynská linka Monza
Zaujímavá kvalitná sektorová kuchynská linka v kombinácii čiernej matnej a odtieňa dreva orech okapi. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Siena.
Kuchynská linka Arona
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v modernom štýle v kombinácií 2 kontrastných odtieňov dreva. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Siena alebo Monza.
Kuchynská linka Scandi
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + jodelka scandi.
Kuchynská linka Nessa
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka na nožičkách vo farebnom prevedení: antracit mat.
Kuchynská linka Oldstyle
Výnimočná kvalitná sektorová kuchynská linka v oldstyle štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + oldstyle.
Kuchynská linka Ava
Krásna moderná kvalitná sektorová kuchynská linka s dvierkami v štýle lamiel. Linka je na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + dub artisan.
Kuchynská linka Aspen
Moderná sektorová bezúchytková kuchynská linka vo 2 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Linea White
Krásna, elegantná sektorová kuchynská linka, ktorá má čisté línie doplnené zlatými úchytkami. Na výber je veľa jednotlivých skriniek.
Kuchynská linka Linea Grey
Sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle s veľkým výberom samostatných skriniek.
Kuchynská linka Stilo WH/AR
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Stilo WH/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat.
Kuchynská linka Stilo GR/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + grafit mat
Kuchynská linka Stilo GR/AR
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + grafit mat.
Kuchynská linka Bolonia
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka so širokým výberom jednotlivých skriniek.

Sektorové kuchynské linky

Sektorové kuchynské linky ponúkajú možnosť zostaviť si kuchynskú linku na mieru. Z niekoľkých desiatok komponentov sa dá vyskladať zostava do každej kuchyne.

Na rozdiel od hotových kuchynských zostáv, pri sektorových kuchynských linkách nájdete skrinky so špeciálnym účelom.

Prvým príkladom je potravinová skriňa. Potravinová skriňa je vysoká 200cm. Zvyčajne je dvojdverová s policami od hora až dole alebo s výsuvnými košmi v spodnej časti. Umiestniť ju môžeme na kraj kuchynskej linky alebo aj samostatne do rohu kuchyne.

Medzi komponentmi sektorových kuchynských liniek nájdete aj skrinky špeciálne určené pre vstavané spotrebiče. Napríklad skrinka pre vstavanú umývačku riadu, vstavanú teplovzdušnú rúru, vstavanú mikrovlnu rúru alebo skrinka pre rôzne typy digestorov. Skrinky majú typizované rozmery a sú vhodné pre všetky bežne dostupné vstavané spotrebiče. Skrinky pre vstavané spotrebiče môžeme umiestniť nad seba a vytvoriť tak panel so spotrebičmi, ktorý je dnes tak trendy.

Ak požadujeme kuchynskú linku tvaru L alebo U, tak sa nevyhneme výberu rohovej skrinky. Dôležitou podmienkou je, aby bol roh skutočne pravý. Ak má roh 90 stupňov, rohová skrinka presne sadne a vyhneme sa tak komplikáciám pri osadzovaní kuchynskej linky. Rozlišujeme dva druhy spodných rohových skriniek. Pravouhlá alebo skosená. Pravouhlá má dvierka, ktoré sa otvárajú na dvakrát.  Dvierka sú lomené na dvoch miestach. Pracovná doska na pravouhlej skrinke je tiež v pravom uhle. Skrinka nezaberá veľký priestor, ale roh pracovnej dosky je trochu nevyužitý. Skosená rohová skrinka vyžaduje pracovnú dosku so schodíkom. Toto riešenie nám umožňuje do rohu umiestniť varnú dosku alebo rohový drez. Spodný skosený roh je v rozmeroch 80x80cm alebo 90x90cm. Vrchná rohová skrinka je stále skosená. Jej rozmer je 60x60cm a je potrebné ju doplniť úzkou skrinkou tak, aby boli spolu zarovnané so spodnou rohovou skrinkou.

Na ukončenie kuchynskej linky v priestore môžeme použiť takzvané ukončovacie skrinky. Skrinky môžu byť skosené alebo majú oblúk.

Sektorové kuchynské linky majú kvalitné prevedenie a implementujú funkčné prvky, ktoré sa od súčasných liniek očakávajú. Pri konkrétnych typoch nájdete praktické vyklápacie dvierka, zásuvky s automatickým dovieraním alebo veľké zásuvky na riad.