Malé kuchynské linky

Kuchynská linka Siena
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v modernom čiernom prevedení. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Monza.
Kuchynská linka Monza
Zaujímavá kvalitná sektorová kuchynská linka v kombinácii čiernej matnej a odtieňa dreva orech okapi. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Siena.
Kuchynská linka Arona
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v modernom štýle v kombinácií 2 kontrastných odtieňov dreva. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Siena alebo Monza.
Kuchynská linka Scandi
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + jodelka scandi.
Kuchynská linka Nessa
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka na nožičkách vo farebnom prevedení: antracit mat.
Kuchynská linka Oldstyle
Výnimočná kvalitná sektorová kuchynská linka v oldstyle štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + oldstyle.
Kuchynská linka Ava
Krásna moderná kvalitná sektorová kuchynská linka s dvierkami v štýle lamiel. Linka je na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + dub artisan.
Kuchynská linka Aspen
Moderná sektorová bezúchytková kuchynská linka vo 2 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Linea White
Krásna, elegantná sektorová kuchynská linka, ktorá má čisté línie doplnené zlatými úchytkami. Na výber je veľa jednotlivých skriniek.
Kuchynská linka Linea Grey
Sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle s veľkým výberom samostatných skriniek.
Kuchynská linka Stilo WH/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat.
Kuchynská linka Stilo GR/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + grafit mat
Kuchynská linka Stilo GR/AR
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + grafit mat.
Kuchynská linka Bolonia
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka so širokým výberom jednotlivých skriniek.
Kuchynská linka Maria
Kuchynská linka MARIA je sektorová linka, ktorá pozostáva zo 4 komponentov. Dostupné sú 3 farebné prevedenia.

Malé kuchynské linky

Aj malá kuchynská linka musí byť plnohodnotnou kuchynskou linkou. Radi Vám pri zariaďovaní Vašej, hoci aj malej, kuchyne pomôžeme. Pripravíme Vám 3D návrh kuchynskej linky zadarmo.
Malá kuchynská linka si rozhodne vyžaduje nejaké kompromisy. Potrebujete dômyselné riešenie, aby ste skombinovali úložný priestor, pracovný priestor a priestor na spotrebiče. Skvelou voľbou pre malú kuchyňu je sektorová kuchynská linka. Vyberiete si skrinky podľa Vašich rozmerových možností. Vyskladáte si dolné aj horné skrinky, zásuvkové aj policové. Oceníte aj potravinovú skrinku či skrinku na spotrebiče. Vy sa rozhodnete aký úložný priestor potrebujete. Pomocou sektorovej kuchynskej linky si jednoducho môžete vytvoriť rohovú kuchynskú linku, ktorá sa do malej kuchyne priam pýta. 
V našej ponuke nájdete aj klasické kuchynské linky 180 cm alebo 150 cm. Sú to typické ,,panelákové" kuchynské zostavy. Pomocou nich si zariadite kuchynskú linku v jednej línií, pozdĺž jednej steny.