Malé kuchynské linky

Kuchynská linka Lara White
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + biely lesk.
Kuchynská linka Lara Grey
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + sivý lesk.
Kuchynská linka Lara Cappuccino
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + cappuccino lesk.
Kuchynská linka Modena
Moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + čierny mat.
Kuchynská linka Vigo - biely lesk
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom Dub Lancelot, to je moderná sektorová kuchyňa Vigo - biely lesk.
Kuchynská linka Vigo - sivý mat
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka Vigo. Šedá matná kuchynská linka s množstvom samostatných skriniek. Vyskladajte si Vašu dokonalú kuchyňu!
Kuchynská linka Vigo - bordový lesk
Bordová kuchynská linka Vigo je moderná a kvalitná sektorová kuchynská linka. Lesklá kuchynská linka je trendy!
Kuchynská linka Vento
Moderná lesklá kuchynská linka Vento v 4 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Grey
Sivá kuchynská linka Grey je moderná,sektorová, lesklá kuchynská linka, ktorú musíte vidieť bližšie. Poďte sa pozrieť.
Kuchynská linka Karmen
Krémová kuchynská linka Karmen je moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: sivý mat / krémový vysoký lesk. Zariaďte si kuchynskú linku v tvare U či rohovú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Bianka
Biela kuchynská linka s vysokým leskom, to je moderná sektorová kuchynská linka Bianka. Kuchynská linka v tvare U, rohová kuchynská linka aj malá kuchynská linka. Poďte si vyskladať Vašu kuchyňu snov za skvelú cenu.
Kuchynská linka Rose
Červená kuchynská linka Rose je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si kuchynskú linku podľa Vašich predstáv a rozmerov Vašej kuchyne.
Kuchynská linka Sonia
Sivá lesklá kuchynská linka Sonia je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku či kuchyňu v tvare U. Sonia je vhodná aj do malej kuchyne.
Kuchynská linka Marija 200
Kuchynský linka v dekore vanilka a Dub Sonoma, to je moderná kuchynská linka Marija 200. Lacná kuchynská linka do malej kuchyne.
Cena vrátane DPH
199,00 EUR
Kuchynská linka Omega
Čierno biela kuchynská linka Omega je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si kuchynskú linku v tvare L či U. Je vhodná aj do malej kuchyne.

Malé kuchynské linky

Aj malá kuchynská linka musí byť plnohodnotnou kuchynskou linkou. Radi Vám pri zariaďovaní Vašej, hoci aj malej, kuchyne pomôžeme. Pripravíme Vám 3D návrh kuchynskej linky zadarmo.
Malá kuchynská linka si rozhodne vyžaduje nejaké kompromisy. Potrebujete dômyselné riešenie, aby ste skombinovali úložný priestor, pracovný priestor a priestor na spotrebiče. Skvelou voľbou pre malú kuchyňu je sektorová kuchynská linka. Vyberiete si skrinky podľa Vašich rozmerových možností. Vyskladáte si dolné aj horné skrinky, zásuvkové aj policové. Oceníte aj potravinovú skrinku či skrinku na spotrebiče. Vy sa rozhodnete aký úložný priestor potrebujete. Pomocou sektorovej kuchynskej linky si jednoducho môžete vytvoriť rohovú kuchynskú linku, ktorá sa do malej kuchyne priam pýta. 
V našej ponuke nájdete aj klasické kuchynské linky 180 cm alebo 150 cm. Sú to typické ,,panelákové" kuchynské zostavy. Pomocou nich si zariadite kuchynskú linku v jednej línií, pozdĺž jednej steny.