Konferenčné stolíky s taburetkami

1
Konferenčný stolík Pampa
Moderný konferenčný stolík s 2 taburetkami vo farebnom prevedení: orech + čierna + sivá.
Cena vrátane DPH
129,00 EUR
Konferenčný stolík Nina 5
Moderný konferenčný stolík s 2 taburetkami vo farebnom prevedení: číre sklo + sivá + tmavosivá.
Cena vrátane DPH
179,00 EUR
Konferenčný stolík Nina 3 H
Moderný konferenčný stolík s 2 taburetkami vo farebnom prevedení: číre sklo + biela.
Cena vrátane DPH
175,00 EUR
Konferenčný stolík Stella
Moderný konferenčný stolík s 2 taburetkami vo farebnom prevedení: wenge.
Cena vrátane DPH
179,00 EUR
1

Konferenčné stolíky s taburetkami

Konferenčný stolík je neodmysliteľným doplnkom každej obývacej izby,  a aj keď to nie je najväčší kus nábytku, patrí medzi dominanty každého priestoru. Svojim vzhľadom môže dopomôcť k celkovej pohode a pozitívnemu dojmu.
Dizajnéri sa vyhrali aj so vzhľadom a účelovosťou konferenčného  stolíka  a vznikol  veľmi  štýlovo  zaujímavý, moderný a praktický  stolík, v ktorom sú umiestnené taburetky.  
Vrchný plat všetkých stolíkov  tvorí zvyčajne 8 mm tvrdené číre sklo v tvare elipsy, obdĺžnika alebo štvorca.
Konštrukcia stolíka nie je tvorená klasickými nohami, ale s možnosťou zásuvu taburetiek buď v tvare „S“, v tvare kríža alebo v tvare polkruhov. Ak sú použité nohy,  tak do  výrezov tvarovaného podstavca   sa zasúvajú  taburetky.   Telo stolíka sa vyrába z MDF alebo z masívneho kaučukového dreva  vo farbe orech, wenge , dub sonoma, ale aj iné.
Úložný priestor v nohe stolíka v tvare „S“ sa otvára zasúvacími dvierkami a slúži na odkladanie diaľkových ovládačov, novín či obrúskov.
Nožičky a vrchná nosná časť je pochromované.
Taburetky pri danom type sú zvyčajne okrúhle, ale prípustné sú aj dizajnérske vychytávky ako napríklad štvrť kruh, kde taburetky v spojení tvoria jeden kruh (veľkú nohu stolíka).  Sedák je čalúnený koženkou zvyčajne vo farbe béžová, biela alebo hnedá.
Rozmery vrchného platu sa pohybujú v rozmeroch 130x7, 90x90 alebo s priemerom 90 cm. Výška stolíka pri tomto type sa vyrába v rozpätí  od 45 cm do 51 cm.
Údržba - Stolík je vyrobený z troch materiálov, sklenené časti je potrebné udržiavať čistiacimi prostriedkami určenými na sklo. Koženkové časti na taburetke je potrebné  pretrieť vlhkou  švédskou handričkou bez použitia čistiacich prostriedkov. Drevené časti môžeme ošetriť prípravkami na drevo, aby sa neusádzal prach, a následné antistatickým oprašovanom  udržiavať pekné a čisté.