Zrkadlá

OCEANIK zrkadlo OCE 90
Závesné zrkadlo zo sektorového systému Oceanik.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
44,00 EUR
Stojanové zrkadlo 20124 oak
Drevené stojanové zrkadlo vo farebnom prevedení: dub.
Cena vrátane DPH
47,00 EUR
Stojanové zrkadlo 20685
Moderné stojanové zrkadlo v 2 farebných prevedeniach.
Cena vrátane DPH
54,00 EUR
Luxusné zrkadlo Aurelia
Luxusné nástenné zrkadlo Aurelia je vyrobené na Slovensku. Zrkadlo sa vyrába na objednávku vo viacerých farebných prevedeniach a rozmeroch.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Alex
Luxusné zrkadlo vyrobené na Slovensku. Zrkadlo sa vyrába na objednávku. Toto handmade zrkadlo môžete mať vo viacerých farebných prevedeniach a rozmeroch.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Bella
Jedinečné slovenské umelecké zrkadlo vyrobené na objednávku vo viacerých farebných prevedeniach a rozmeroch.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Salma
Luxusné zrkadlo Salma je handmade výrobok. Vaše zrkadlo teda bude jedinečné. Vyrába sa na Slovensku, vo viacerých farebných prevedeniach a rozmeroch.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Marion
Luxusné zrkadlo Marion je vyrobené na Slovensko. Rám je ručne zdobený, Vaše zrkadlo tak bude jedinečné. Môžete si vybrať z viacerých farebných prevedení aj rozmerov.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Amanda
Luxusné zrkadlo Amanda je slovenským výrobkom. Vyrába sa na objednávku a môžete si vybrať z rôznych farebných prevedení a rozmerov.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Ariela
Luxusné slovenské zrkadlo vyrábané na objednávku. Môžete si vybrať z viacerých farebných prevedení, ale aj rozmerov.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Adel
Luxusné zrkadlo Adel vnesie do Vášho interiéru nádych luxusu a elegancie. Vyberte si z viacerých farebných prevedení a rozmerov.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Provans
Vintage zrkadlo Provans je vyrobené na Slovensku. Je vhodné aj do kúpeľne. Môžete si vybrať z viacerých rozmerov.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Bianca
Luxusné zrkadlo Bianca stiahne na seba všetky pohľady, vďaka mohutnému rámu. Môžete si vybrať farebné prevedenie aj rozmer zrkadla.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Mona
Luxusné zrkadlo Mona s perleťovým efektom rozžiari Váš domov. Zrkadlo je vyrobené na Slovensku. Vyberte si farebné prevedenie aj rozmer zrkadla.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR
Luxusné zrkadlo Sara
Luxusné zrkadlo Sara je jedinečné umelecké zrkadlo vyrábané na Slovensku. Vyberte si farebné prevedenie aj rozmer zrkadla.
Cena vrátane DPH
225,00 EUR

Zrkadlá

Hovorí sa, že správne zrkadlo  neukazuje, čo chcete a akí chcete byť, ale čo v skutočnosti ste a akí ste. Zrkadlo je iba ťažko nahraditeľným produktom, ak vôbec nahraditeľným, bez ktorého sa byť asi ani nedá. A to nie iba v zmysle úvodného motta, ale aj ako predmet každodennej potreby. Veď zrkadlo nie je využiteľné iba v spální, kúpeľni, čí na chodbe. So zrkadlom sa stretneme napr. v aute, kde je jeho úlohe neodmysliteľná, nakoľko jeho správne nastavenie chráni náš majetok aj naše zdravie.
A práve tento spôsob naklopenia umožňuje aj našim  stojanovým zrkadlám ukázať napriek tomu, že nemajú veľkosť našej samotnej výšky, všetko čo potrebujeme. Ak však potrebujeme zrkadlo, aby bolo v istej výške a tvare, samozrejme, že si aj také zrkadlo môžete vybrať z našej ponuky.
Zrkadlá, ktoré Vám ponúkame neskresľujú obraz, ako to poznáme pri zrkadlách nižšej kvality, ale ponúkajú verný obraz toho, čo je pred ním.