Uteráky

1
Osuška Ema 70x140
Veľmi kvalitná, príjemná osuška vo viacerých farebných prevedeniach.
Cena vrátane DPH
8,00 EUR
Uterák Ema 50x100
Veľmi kvalitný, príjemný uterák vo viacerých farebných prevedeniach.
Cena vrátane DPH
4,00 EUR
Uterák Ema 30x50
Veľmi kvalitný, príjemný uterák vo viacerých farebných prevedeniach.
Cena vrátane DPH
2,00 EUR
Detská osuška Lili B
Kvalitná detská osuška Lili špecifická svojim rozmerom a jemnosťou.
Cena vrátane DPH
7,00 EUR
1

Uteráky

Neodmysliteľnou súčasťou každej kúpeľne, hotelov, penziónov a každého výletu je uterák. Po náročnom dní a vynikajúcej sprche už len predstava , že sa zabalíte do  mäkkej a nadýchanej osušky je príjemná.
Aké vlastnosti ma mať dobrý uterák? Určite by väčšina odpovedala, že má byť hlavne savý, príjemný na dotyk,  voňavý a jemný k pokožke.  Ak sa rozhodnete pre naše uteráky a osušky , tak tieto vlastnosti dosiahnete. To všetko spĺňa uterák vyrobený zo 100% bavlny, ktorá prirodzene nasáva vlhkosť.  Už dlhé roky je bavlna jeden z najobľúbenejších materiálov.  Naše uteráky spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria , a to tým, že pôsobia upokojujúco na pokožku, majú vysokú savosť, nevyblednú ani po niekoľkonásobnom praní a majú vysokú životnosť.

FARBA:  uteráky sú pestrofarebné, bez potlače alebo so vzorom.  Farba uteráka a osušky sa vyberá dvojakým spôsobom.  Buď ladíme k farbe kúpeľne alebo každý člen rodiny má svoju vlastnú farbu uteráka.

ROZMER: Veľmi dôležité je vybrať si aj správny rozmer uteráka a osušky. Najmenšia veľkosť 30x50 cm je určený na utieranie rúk alebo tvare, taktiež je vhodný ako súčasť príručnej batožiny. Najčastejšie a najviac používaný je rozmer 50x100 cm vhodný do každej kúpeľne, hotela, penziónu.  Osušky v rozmere 70x140 cm sú určené na bežné používanie po sprche či kúpeli.  Najväčší rozmer 100x200 cm je vhodný v Spa, Welness, pláži buď ako podložka alebo na príjemné zabelenie a relaxáciu.