Pružinové matrace

1
Matrac Bueno
Kvalitný matrac, ktorý je tvorený vreckovými pružinami, penou T25 a antialergickým poťahom. Matrac je dostupný v rôznych rozmeroch.
Cena vrátane DPH
105,00 EUR
Matrac M2
Kvalitný obojstranný matrac, ktorý je tvorený vreckovými pružinami, kokosovým vláknom, penou T25 a antialergickým poťahom. Matrac je dostupný v rôznych rozmeroch.
Cena vrátane DPH
115,00 EUR
Matrac M3
Kvalitný obojstranný matrac, ktorý je tvorený vreckovými pružinami, kokosovým vláknom, latexovou penou a penou T25. Matrac je dostupný v rôznych rozmeroch.
Cena vrátane DPH
155,00 EUR
Matrac M5
Kvalitný obojstranný matrac, ktorý je tvorený taštičkovými pružinami, termoelastickou visco penou, penou T25 a antialergickým poťahom. Matrac je dostupný v rôznych rozmeroch.
Cena vrátane DPH
125,00 EUR
Matrac M6
Kvalitný pružinový matrac tvorený bonell pružinami, penou T25 a antialergickým poťahom. Matrac je dostupný v rôznych rozmeroch.
Cena vrátane DPH
89,00 EUR
1

Pružinové matrace

Dnešné pružinové matrace sú na vysokej kvalitatívnej úrovni. Výrobcovia odstránili staré problémy pružinových matracov ako napríklad vŕzganie a vystreľovanie pružín. Sústava pružín podopiera telo počas spánku a vytvára tak ergonomické prostredie. Pružiny sú v strede matraca medzi vrstvami rôznych materiálov. Práve tieto materiály určujú konečnú tvrdosť matraca. Hlavnou výhodou pružinových matracov je ich priedušnosť. Matrace majú okolo pružín veľa voľného priestoru, ktorý vypĺňa vzduch. Pri každom pohybe dochádza k prúdeniu vzduchu cez vetracie otvory. Odvádza sa tak vlhkosť a matrac ostáva suchý.