Spolu to zvládneme!

Sme tu naďalej pre Vás. Prijímame a vybavujeme objednávky.

Milí naši zákazníci, sme tu naďalej pre Vás. Prijímame a vybavujeme Vaše objednávky, radi Vám poradíme a pomôžeme pri výbere nábytku prostredníctvom online chatu na stránke alebo e-mailu, či na bezplatnej telefonickej linke 0800 939 077 . Náš e-shop s nábytkom funguje naďalej! Zostaňte doma, so svojou rodinou, v bezpečí. Spolu to zvládneme.

Maximum pre Vašu bezpečnosť a zdravie

Robíme maximum pre Vašu bezpečnosť, Vaše zdravie aj spokojnosť. Dodávky sú pravidelne dezinfikované, naši vodiči k Vám prichádzajú s rúškom a v rukaviciach. Tovar Vám doručíme na najbližšiu príjazdovú cestu.

Naďalej si môžete zvoliť ľubovoľný spôsob platby. Ak ste si vybrali platbu na dobierku, prosíme Vás, aby ste mali pripravenú presnú sumu, ak je to možné.

Pre Vašu aj našu bezpečnosť sme dočasne pozastavili služby vynáška, znáška a odvoz starého nábytku.

Bezpečné výdajné miesto

Všetky produkty označené ZELENÝM AUTÍČKOM máme skladom. Na odber nábytku môžete využiť naše výdajné miesto v Michalovciach. Ani tam nezabúdame na zvýšenú bezpečnosť a ochranu zdravia. Pokojne sa nás opýtajte na možnosť samoodberu.

Spolu to zvládneme

Prosíme Vás, aby ste pri preberaní tovaru boli chránení rúškom alebo iným ochranným prostriedkom, ktorý Vám prekryje ústa a nos. Ochránite tak nielen nášho vodiča, ale aj seba. Veríme, že aktuálnu situáciu spoločne zvládneme.