Skladací regál Nepel TYP1 bambus

Skladací regál Nepel TYP1 bambus
Cena vrátane DPH
49,00 EUR
Skladací regál Nepel TYP1 bambus 1Skladací regál Nepel TYP1 bambus 2Skladací regál Nepel TYP1 bambus 3Skladací regál Nepel TYP1 bambus 4Skladací regál Nepel TYP1 bambus 5Skladací regál Nepel TYP1 bambus 6Skladací regál Nepel TYP1 bambus 7Skladací regál Nepel TYP1 bambus 8Skladací regál Nepel TYP1 bambus 9
Skladací bambusový regál Nepel je moderným a dizajnovým bytovým doplnkom. Vyzerá krásne a je zároveň veľmi praktický. Môžete ho využiť na uloženie Vašich vecí či dekorácií.
Nepel je bambusový skladací stojan na kvety. Vytvorte si u Vás doma malú prírodnú oázu pokoja. Uložte si na bambusový skladací stojan Vaše kvety či bylinky. Krásna zeleň a farebné kvety sa stanu nádhernou dekoráciou. Drevený regál je vhodný do obývačky, na chodbu, či do spálne. Alebo si skrášlite Váš balkón či terasu. Kde by ste využili tento bambusový regál Vy?
Drevený stojan na kvety a regál je skladací. Jednoduchým pohybom ho zložíte. Pozrite si naše obrázky. Pokojne si tak na jar zasaďte Vaše obľúbené kvety a skrášlite si balkón či terasu. Na jeseň bambusový regál jednoducho zložte a odložíte. Zaberie skutočne málo miesta.

Farebné prevedenie:
  • bambus

Rozmery: (š/h/v)(cm) 70/40/96

Dodacia doba 2-4 týždne.

Súčasti a doplnky:
Skladací regál Nepel TYP1 biela
Praktický multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu.
Cena vrátane DPH
59,00 EUR
Skladací regál Nepel TYP2 bambus
Skladací bambusový regál je vhodný praktický regál do domácnosti alebo ako stojan na kvety.
Cena vrátane DPH
65,00 EUR