Skladací regál Nepel TYP2 bambus

Skladací regál Nepel TYP2 bambus
Cena vrátane DPH
65,00 EUR
Skladací regál Nepel TYP2 bambus 1Skladací regál Nepel TYP2 bambus 2Skladací regál Nepel TYP2 bambus 3Skladací regál Nepel TYP2 bambus 4Skladací regál Nepel TYP2 bambus 5Skladací regál Nepel TYP2 bambus 6Skladací regál Nepel TYP2 bambus 7Skladací regál Nepel TYP2 bambus 8
Skladací bambusový regál Nepel je moderný drevený regál. Praktický doplnok Vašej domácnosti. Nepel je multifunkčný skladací regál. Môžete ho použiť na odkladanie vecí či dekorácií. Vytvorte si napríklad dizajnovú predsieň. Regál umiestnite do predsiene. Má 4 samostatné police. Spodná polica Vám môže poslúžiť na uloženie topánok. Ďalšie police Vám poslúžia na dekorácie, úložné boxy na kľúče či na kvety. Buďte kreatívny!
Regál Nepel môžete využiť aj ako drevený stojan na kvety. Vytvorte si Vašu malú záhradku. Zasaďte si Vaše obľúbené kvety do črepníkov či truhlíkov. Alebo si vytvorte bylinkovú záhradku. Budete si tak môcť dochutiť Vaše jedlo čerstvými bylinkami.
Bambusový regál je skladací a po zložení zaberie skutočne málo miesta.
Páči sa Vám bambusový regál Nepel? Už viete kam by ste ho uložili? Je vhodný do obývačky, spálne, na chodbu, či na balkón alebo terasu.

Farebné prevedenie:
  • bambus

Rozmery: (š/h/v)(cm) 70/47/122

Dodacia doba 2-4 týždne.

Expresné doručenie nábytku Regál Vám expresne doručíme. /1ks/
Súčasti a doplnky:
Skladací regál Nepel TYP1 bambus
Skladací bambusový regál Nepel je praktický a multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
49,00 EUR
Skladací regál Nepel TYP2 biela
Praktický multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu.
Cena vrátane DPH
75,00 EUR