Sedacia súprava Corblack

Sedacia súprava Corblack
Cena vrátane DPH
949,00 EUR
ĽAVÁPRAVÁSedacia súprava Corblack 3Sedacia súprava Corblack 4Sedacia súprava Corblack 5Sedacia súprava Corblack 6Sedacia súprava Corblack 7Sedacia súprava Corblack 8Inari 91Sedacia súprava Corblack 10Sedacia súprava Corblack 11Sedacia súprava Corblack 12Sedacia súprava Corblack 13Sedacia súprava Corblack 14Sedacia súprava Corblack 15
Ako vyzerá moderná sedacia súprava v roku 2021? Ako rohová sedacia súprava Corblack. Celá rohová sedacia súprava Corblack pôsobí dizajnovo a vzdušne. Corblack je totiž sedacia súprava na čiernych kovových nohách. Práve tie dotvárajú celkový dizajn sedacej súpravy. Ale pozor, nie sú to obyčajné nohy. Majú špecifický tvar, ktorý pripomína prvky industriálneho štýlu. Rohová sedacia súprava pôsobí vďaka nim vzdušne a v neposlednom rade, ľahko sa pod ňou upratuje.
Pohodlie z nej priam srší. Veľké vankúše na sedenie aj ako opierky, naviac doplnené malými vankúšmi. Sedacia časť je kombináciou vlnitej pružiny Falista a HR peny. Práve tento typ peny je vysoko pružný, teda sa skvele prispôsobí Vášmu telu. Jej skvelou vlastnosťou je aj tvárová stálosť.
Akú sedaciu súpravu hľadáte? Zelenú alebo žltú? Poďte si pozrieť naše vzorkovníky a vyberte si poťahovú látku, ktorá sa Vám páči. Radi Vám pri výbere pomôžeme a poradíme, prípadne Vám zašleme vzorky látok. Momentálne je veľmi obľúbená a vyhľadávaná smaragdová sedacia súprava či modrá sedačka. Výber farby aj typu látky je iba na Vás.
Corblack je moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Dokonale sa hodí do moderného interiéru. Môže sa stať centrom pozornosti vo Vašej obývačke, ak zvolíte výraznú farbu. Ale môže byť aj ,,nenápadnou" sedačkou, ak chcete zvýrazniť iný prvok Vašej obývačky, napríklad obývaciu stenu.

Sedenie: pružiny falista + pena T30 + pena HR35/45
Nohy: kovové, čierna farba

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v pravom prevedení.

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 949€

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 989€

Rozmery: (š/h/v)(cm) 314/224/90

Výška sedu: 51 cm

Dodacia doba 5-7 týždňov.