Sedacia súprava Lena

Sedacia súprava Lena
Cena vrátane DPH
839,00 EUR
ĽAVÁ, Soro 40PRAVÁ, Soro 93Soro 97Soro 21Soro 28Soro 61Torre 11Sedacia súprava Lena 8Sedacia súprava Lena 9Sedacia súprava Lena 10Sedacia súprava Lena 11Sedacia súprava Lena 12
Moderná rohová sedacia súprava Lena má jedinečný dizajn. Veľké aj malé vankúše vytvárajú pocit útulnosti a pohodlia. Sedacia časť je prešívaná so zaujímavým riasením látky. Práve vďaka tomu je sedacia súprava Lena dizajnovo veľmi zaujímavá sedačka. Lena je moderná sedacia súprava na čiernych kovových nožičkách. Vďaka tomu pôsobí vzdušne, a zároveň je zabezpečené odvetranie sedačky. Výhodou sedacej súpravy na nožičkách je aj upratovanie. Pod sedačkou jednoducho povysávate alebo poumývate.
Samozrejme, že moderná rohová sedacia súprava Lena nie je iba na pozeranie. Nebude len ozdobou Vašej obývačky, ale aj dokonalým miestom na relax a oddych po práci. Na sedacej časti sú použité pružiny Falista, teda vlnité pružiny. Tie zabezpečia pružnosť a vysoký komfort. Pena typu T3 má strednú hustotu a sedenie je veľmi príjemné. Ani nie príliš mäkké, ale ani nie tvrdé. Vždy je to ale na subjektívnom pohľade užívateľa.
Moderná rohová sedacia súprava Lena je bez rozkladania a úložného priestoru. Môžete si vybrať ľubovoľnú poťahovú látku. Pozrite si naše vzorkovníky. My Vám pri výbere radi pomôžeme a poradíme.

Sedenie: pružiny falista + pena T3
Nožičky: kovové, farba čierna

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v ľavom prevedení.

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 839€

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 889€

Rozmery: (š/h/v)(cm) 306/227/80

Výška sedu: 47 cm

Dodacia doba 5-7 týždňov.