Sedacia súprava Escada

Sedacia súprava Escada
Cena vrátane DPH
1 329,00 EUR
Dora 21Dora 28Dora 96Inari 96Kronos 19Monolith 29Monolith 37Monolith 77Monolith 97Omega 68Paros 02Paros 05Paros 06Soft 17Sawana 14Sawana 21Sawana 26Monolith 63Monolith 84Mat Velvet 75Mat Velvet 68Mat Velvet 99Sedacia súprava Escada 23Sedacia súprava Escada 24Sedacia súprava Escada 25Sedacia súprava Escada 26Sedacia súprava Escada 27Sedacia súprava Escada 28
Moderná sedacia súprava v tvare U, to je sedacia súprava Escada. Táto kvalitná sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Naši zákazníci často vyhľadávajú práve sedacie súpravy s možnosťou rozkladu. Jednoduchou manipuláciou premeníte sedaciu súpravu v tvare U na posteľ pre príležitostné spanie. Pokojne u Vás môže prenocovať Vaša rodina či priatelia. Alebo si sedaciu súprava rozložte len tak pri večernom sledovaní filmu a celá rodina bude mať pohodlie.
Escada je moderná sedacia súprava, ktorá Vám poslúži aj pri uskladnení Vašich vecí. Je na Vás či do úložného priestoru sedacej súpravy uložíte deky a vankúše, aby ste ich mali hneď po ruke. Alebo ho využijete na uskladnenie sezónneho oblečenia.
Určite Vás ako prvé zaujal jej dizajn. Ostré hrany, čisté línie, vzdušný dizajn, vďaka kovovým nožičkám. Dokonalá moderná sedacia súprava v tvare U do moderného interiéru. V prípade, že sú polohovateľné opierky hlavy sklopené, sedacia súprava Escada pôsobí minimalisticky. Ak ju chcete zviditeľniť, opierky hlavy zodvihnite. Sedacia súprava akoby okamžite zmenila svoj ,,výraz".
Uvedomujeme si, že nákup sedacej súpravy cez internet je veľmi náročný. Sedaciu súpravu vidíte iba na obrázku. V tomto Vám radi pomôžeme a vzorky látok Vám radi zašleme domov poštou.
Chceme Vám priblížiť aj sedenie na sedacej súprave Escade. Ako sa sedí na modernej sedacej súprave Escada? Veľmi dobre. :) Pružina Falista v kombinácií s penou T30 zaručujú mäkké pohodlné sedenie. Skvelo ich dopĺňa vysoko elastická pena (HR pena), ktorá sa vyznačuje vyššou tuhosťou, takže zabezpečí tvarovú stálosť sedacej súpravy pri bežnom používaní a bežnom zaťažení. Sedacie súpravy s použitím HR peny patria k najkvalitnejším sedačkám.
Moderná látková sedacia súprava alebo sedačka v ekokoži? Sedacia súprava v tvare U Escada môže byť v látke, vo vzorovanej látke alebo ekokoži. Pozrite si naše vzorkovníky. Určite si vyberiete!
Náš tip: Ak chcete zvýrazniť moderný dizajn sedacej súpravy, zvoľte farebnú látku. Momentálne sú trendy zelená, smaragdová, žltá či modrá. Takáto sedacia súprava sa rozhodne stane stredobodom pozornosti. Ak nemáte odvahu na takýto, príliš zaväzujúci kúsok nábytku, tak si vyberte klasickú šedú látku či hnedú. Jednoducho ju oživíte farebným vankúšmi, ak budete chcieť. Sivá sedacia súprava či čierna sedačka je klasika, ktorá asi nikdy nesklame.

Sedenie: pružina Falista + pena T30 + HR pena

Možnosť výberu Ľ/P prevedenie. Ilustračné foto v pravom prevedení.

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 1 329€

Čalúnenie sedacej súpravy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 1 409€

Látky z 1. a 2. cenovej skupiny môžte kombinovať. Pri kombinácii bude cena za 2.cenovú skupinu látok. Ilustračné foto.

Rozmery: (š/h/v)(cm) 330/190x180/98, plocha na spanie: 110x250 cm

Dodacia doba 5-7 týždňov.

Súčasti a doplnky:
Taburetka R1 (35x35)
Praktická taburetka s úložným priestorom vhodná k sedacím súpravám s výberom farebného prevedenia.
Cena vrátane DPH
47,00 EUR
Taburetka R2 (35x45)
Praktická taburetka s úložným priestorom vhodná k sedacím súpravám s výberom farebného prevedenia.
Cena vrátane DPH
50,00 EUR
Taburetka R3 (45x45)
Praktická taburetka s úložným priestorom vhodná k sedacím súpravám s výberom farebného prevedenia.
Cena vrátane DPH
52,00 EUR
Taburetka R4 (85x55)
Praktická taburetka s úložným priestorom vhodná k sedacím súpravám s výberom farebného prevedenia.
Expresné doručenie nábytku
Cena vrátane DPH
89,00 EUR