Váľanda Kasvo - sendvič

Váľanda Kasvo - sendvič
Cena vrátane DPH
159,00 EUR
Čajka 4 + Vento 108(modré)
Váľanda so sendvičovým matracom a vystuženým úložným priestorom, to je kvalitná slovenská váľanda Kasvo. Kasvo má jednoduchý, ale nadčasový dizajn. Jednoduchý tvar a čisté línie. Vďaka tomu bude váľanda trendy aj niekoľko rokov. Dotvorte si váľandu podľa svojich predstáv. Jednofarebná váľanda alebo vzorovaná váľanda? Vyberte si krásnu kombináciu látok, presne takú, ktorá bude ladiť vo Vašej izbe.
Vedeli ste, že váľanda je obľúbenou detskou posteľou, ale aj posteľou na chatu či chalupu? Váľanda je vhodnou jednolôžkovou posteľou, prakticky kamkoľvek.
Kasvo je váľanda od slovenského výrobcu. Jeho dlhoročná výroba je zárukou kvality. Keď si kúpite Kasvo, kúpite si kvalitnú a pohodlnú posteľ.
Váľanda so sendvičovým matracom Kasvo má praktický úložný priestor. Už viete ako by ste ho využili? Perinák. Úložný priestor vo váľande je skvelým priestorom na ,,skrytie" periny a vankúša. Vaša posteľ tak bude rýchlo uprataná. Úložný priestor pod posteľou, ale môžete využiť aj na odloženie oblečenia, dokumentov či hračiek.

Váľanda so sendvičovým matracom o hrúbke 12 cm (kombinácia 9 cm PUR pena gramáž 30kg/m3 + 3 cm komfortná vysoko pružná pena - gramáž 35kg/m3). Maximálna nosnosť 110 kg.

Vnútorná úprava: biela DTD

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 1.cenová skupina látok:

Cena za 1. cenovú skupinu látok 159€

Čalúnenie váľandy je možné vybrať z nasledujúcich látok. Látky sú rozdelené do skupín podľa ceny - 2.cenová skupina látok:

Cena za 2. cenovú skupinu látok 199€

Rozmery: (d/š/v)(cm) 195/82/42

Možnosť objednať váľandu v šírke 90 cm s príplatkom 10% z ceny.

Dodacia doba 2-4 týždne. Slovenský výrobca.