Kuchynské linky v tvare U

Kuchynská linka Siena
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v modernom čiernom prevedení. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Monza.
Kuchynská linka Monza
Zaujímavá kvalitná sektorová kuchynská linka v kombinácii čiernej matnej a odtieňa dreva orech okapi. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Siena.
Kuchynská linka Arona
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v modernom štýle v kombinácií 2 kontrastných odtieňov dreva. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Siena alebo Monza.
Kuchynská linka Scandi
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + jodelka scandi.
Kuchynská linka Nessa
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka na nožičkách vo farebnom prevedení: antracit mat.
Kuchynská linka Oldstyle
Výnimočná kvalitná sektorová kuchynská linka v oldstyle štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + oldstyle.
Kuchynská linka Ava
Krásna moderná kvalitná sektorová kuchynská linka s dvierkami v štýle lamiel. Linka je na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + dub artisan.
Kuchynská linka Aspen
Moderná sektorová bezúchytková kuchynská linka vo 2 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Linea White
Krásna, elegantná sektorová kuchynská linka, ktorá má čisté línie doplnené zlatými úchytkami. Na výber je veľa jednotlivých skriniek.
Kuchynská linka Linea Grey
Sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle s veľkým výberom samostatných skriniek.
Kuchynská linka Stilo WH/AR
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Stilo WH/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat.
Kuchynská linka Stilo GR/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + grafit mat
Kuchynská linka Stilo GR/AR
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + grafit mat.
Kuchynská linka Bolonia
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka so širokým výberom jednotlivých skriniek.

Kuchynské linky v tvare U

Kuchynská linka v tvare U nemusí byť výlučne kuchynská linka na mieru. Pozrite si našu ponuku sektorových kuchynských liniek. Radi Vám pripravíme 3D vizualizáciu Vašej kuchyne ZADARMO. Vyskladajte si kuchynskú linku v tvare U za skvelú cenu.
Kuchynské linky v tvare U sú obľúbené vďaka svojej funkčnosti a praktickosti. V kuchyni Vám vznikne dostatok pracovného priestoru. Kuchynská linka v tvare U je skutočne veľká, vďaka tomu si môžete kuchynskú linku rozdeliť na jednotlivé zóny, ako sú zóna prípravy jedál, zóna skladovania, zóna varenia, atď. Skrinky budú blízko seba, a tak budete mať všetko hneď po ruke, v kuchyni tak nenachodíte kilometre. 
Vďaka samostatným skrinkám, ktoré ponúkajú sektorové kuchynské linky si môžete vyskladať kuchynskú linku v ľubovoľných rozmeroch. Ponuka je skutočne široká. Vyberte si dolné skrinky, horné skrinky, či potravinovú skrinku. Ak túžite po kuchynskej linke v tvare U tak základom sú rohové skrinky. Ich dizajn a tvar závisia od konkrétneho typu kuchynskej linky. Súčasné sektorové kuchynské linky myslia aj na vstavané spotrebiče. Skrinky na vstavané spotrebiče sú už samozrejmosťou.