Kuchynské linky v tvare U

Kuchynská linka Lara White
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + biely lesk.
Kuchynská linka Lara Grey
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + sivý lesk.
Kuchynská linka Lara Cappuccino
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + cappuccino lesk.
Kuchynská linka Modena
Moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + čierny mat.
Kuchynská linka Vigo - biely lesk
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom Dub Lancelot, to je moderná sektorová kuchyňa Vigo - biely lesk.
Kuchynská linka Vigo - sivý mat
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka Vigo. Šedá matná kuchynská linka s množstvom samostatných skriniek. Vyskladajte si Vašu dokonalú kuchyňu!
Kuchynská linka Vigo - bordový lesk
Bordová kuchynská linka Vigo je moderná a kvalitná sektorová kuchynská linka. Lesklá kuchynská linka je trendy!
Kuchynská linka Vento
Moderná lesklá kuchynská linka Vento v 4 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Stilo
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Grey
Sivá kuchynská linka Grey je moderná,sektorová, lesklá kuchynská linka, ktorú musíte vidieť bližšie. Poďte sa pozrieť.
Kuchynská linka Karmen
Krémová kuchynská linka Karmen je moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: sivý mat / krémový vysoký lesk. Zariaďte si kuchynskú linku v tvare U či rohovú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Bianka
Biela kuchynská linka s vysokým leskom, to je moderná sektorová kuchynská linka Bianka. Kuchynská linka v tvare U, rohová kuchynská linka aj malá kuchynská linka. Poďte si vyskladať Vašu kuchyňu snov za skvelú cenu.
Kuchynská linka Rose
Červená kuchynská linka Rose je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si kuchynskú linku podľa Vašich predstáv a rozmerov Vašej kuchyne.
Kuchynská linka Sonia
Sivá lesklá kuchynská linka Sonia je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku či kuchyňu v tvare U. Sonia je vhodná aj do malej kuchyne.
Kuchynská linka Dave
Kuchynská linka Dub Sonoma v kombinácií s bielou, to je moderná sektorová kuchynská linka Dave. Ponúka Vám rôzne typy skriniek. Zariaďte si rohovú kuchynskú linku, kuchynskú linku v tvare U či malú kuchyňu.

Kuchynské linky v tvare U

Kuchynská linka v tvare U nemusí byť výlučne kuchynská linka na mieru. Pozrite si našu ponuku sektorových kuchynských liniek. Radi Vám pripravíme 3D vizualizáciu Vašej kuchyne ZADARMO. Vyskladajte si kuchynskú linku v tvare U za skvelú cenu.
Kuchynské linky v tvare U sú obľúbené vďaka svojej funkčnosti a praktickosti. V kuchyni Vám vznikne dostatok pracovného priestoru. Kuchynská linka v tvare U je skutočne veľká, vďaka tomu si môžete kuchynskú linku rozdeliť na jednotlivé zóny, ako sú zóna prípravy jedál, zóna skladovania, zóna varenia, atď. Skrinky budú blízko seba, a tak budete mať všetko hneď po ruke, v kuchyni tak nenachodíte kilometre. 
Vďaka samostatným skrinkám, ktoré ponúkajú sektorové kuchynské linky si môžete vyskladať kuchynskú linku v ľubovoľných rozmeroch. Ponuka je skutočne široká. Vyberte si dolné skrinky, horné skrinky, či potravinovú skrinku. Ak túžite po kuchynskej linke v tvare U tak základom sú rohové skrinky. Ich dizajn a tvar závisia od konkrétneho typu kuchynskej linky. Súčasné sektorové kuchynské linky myslia aj na vstavané spotrebiče. Skrinky na vstavané spotrebiče sú už samozrejmosťou.