Lesklé kuchynské linky

1
Kuchynská linka Aspen
Moderná sektorová bezúchytková kuchynská linka vo 2 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Vigo - biely lesk
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom Dub Lancelot, to je moderná sektorová kuchyňa Vigo - biely lesk.
Kuchynská linka Lara White
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + biely lesk.
Kuchynská linka Lara Grey
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + sivý lesk.
Kuchynská linka Lara Cappuccino
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + cappuccino lesk.
Kuchynská linka Tiffany
Kvalitná moderná lesklá sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + biely lesk.
Kuchynská linka Vento
Moderná lesklá kuchynská linka Vento v 5 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Grey
Sivá kuchynská linka Grey je moderná,sektorová, lesklá kuchynská linka, ktorú musíte vidieť bližšie. Poďte sa pozrieť.
Kuchynská linka Karmen
Krémová kuchynská linka Karmen je moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: sivý mat / krémový vysoký lesk. Zariaďte si kuchynskú linku v tvare U či rohovú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Bianka
Biela kuchynská linka s vysokým leskom, to je moderná sektorová kuchynská linka Bianka. Kuchynská linka v tvare U, rohová kuchynská linka aj malá kuchynská linka. Poďte si vyskladať Vašu kuchyňu snov za skvelú cenu.
Kuchynská linka Rose
Červená kuchynská linka Rose je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si kuchynskú linku podľa Vašich predstáv a rozmerov Vašej kuchyne.
Kuchynská linka Sonia
Sivá lesklá kuchynská linka Sonia je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku či kuchyňu v tvare U. Sonia je vhodná aj do malej kuchyne.
Kuchynská linka Viola 260 - lesk
Moderná kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub sonoma + biely lesk.
Cena vrátane DPH
405,00 EUR
Kuchynská linka Line
Kuchynská linka vo vysokom bielom lesku Line je moderná sektorová kuchynská linka, vďaka ktorej si môžete vyskladať rohovú kuchynskú linku alebo kuchyňu do tvaru U. Krásna biela kuchyňa v kombinácií s Dub Sonoma.
1

Lesklé kuchynské linky

Lesklé kuchynské linky sú symbolom modernosti a elegancie. Už niekoľko rokov je veľmi vyhľadávaná biela lesklá kuchynská linka. Je nadčasová, ľahko sa kombinuje, navodzuje pocit čistoty. Do našej ponuky sme zaradili aj šedú lesklú kuchynskú linku či bordovú lesklú kuchynskú linku. Farebný akcent lesklej kuchynskej linky jej dodá jedinečný vzhľad. 
V našej ponuke nájdete lesklé kuchynské linky, ktoré môžete dokonca navzájom kombinovať. Vytvorte si tak jedinečnú kuchyňu za skvelú cenu. Kombinujte lesklú béžovú kuchynskú linku Karmen so sivými lesklými kuchynskými skrinkami zo sektorovej linky Grey. Alebo hľadáte červenú lesklú kuchynskú linku? Pozrite si sektorovú kuchynskú linku Rose. Ponuka lesklých kuchýň je skutočne široká.
Lesklé kuchynské linky buď milujete alebo ste ich odporcami, a budete argumentovať ich nevýhodami. Ako hlavnú nevýhodu odporcovia uvádzajú, že na kuchynskej linke vidieť špinu a otlačky, je teda nutnejšia častejšia údržba. Nie je to ale pravda. Na čistenie lesklej kuchynskej linky Vám postačuje saponát a teplá voda. Lesklú kuchynskú linku budete umývať rovnako ako drevenú či matnú. V kuchyni sa totiž hromadia pachy a mastnota v rovnakom množstve, bez ohľadu nato či ide o lesklú alebo matnú kuchynskú linku. Nebojte sa teda lesklej kuchyne. Doprajte si modernú kuchynskú linku, ktorá vďaka svojmu lesku rozžiari Váš domov.