Moderné kuchynské linky

Kuchynská linka Avanti II
Biela kuchynská linka Avanti II je krásna a moderná kuchynská linka. Skrinky sú v skutku dizajnové, vďaka frézovaným úchytkám.
Cena vrátane DPH
429,00 EUR
Kuchynská linka Avanti III
Šedá kuchynská linka Avanti III je moderná kuchynská zostava za skvelú cenu. Pozrite sa bližšie na kuchynskú linku s nádychom vintage. Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou v zaujímavom dekore Dub Riviera.
Cena vrátane DPH
445,00 EUR
Kuchynská linka Livia 240
Kuchynská linka v dekore Dub Sonoma. Livia 240 je moderná kuchynská zostava vo svetlom alebo tmavom dekore Dub Sonoma. Poďte sa pozrieť.
Cena vrátane DPH
274,00 EUR
Kuchynská linka Livia 180
Lacná kuchynská linka v rozmere 180 cm, to je kuchynská linka Livia 180. Ak túžite po kuchynskej linke Dub Sonoma, Livia je presne pre Vás. Môžete si vybrať z 2 odtieňov.
Cena vrátane DPH
179,00 EUR
Kuchynská linka Rio lesk
Biela lesklá kuchynská linka s pracovnou doskou za skvelú cenu! Je vhodná do malej kuchyne, ale môžete si vyskladať aj bielu rohovú kuchynskú linku, vďaka samostatným kuchynským skrinkám.
Cena vrátane DPH
486,00 EUR
Kuchynská linka Rio mat
Rio mat je kuchynská linka v dekore san remo. Drevená kuchynská linka je krásne kombinovaná s bielou. Môžete si kúpiť kuchynskú zostavu za skvelú cenu alebo si vyskladajte rohovú kuchynskú linku, či kuchynskú linku v tvare U.
Cena vrátane DPH
368,00 EUR
Kuchynská linka Eko White
Biela kuchynská linka Eko White je moderná sektorová kuchynská linka. Túžite mať bielu rohovú kuchynskú linku alebo v tvare U? S 3D návrhom kuchyne Vám radi pomôžeme.
Kuchynská linka Latte
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom v dekore Dub Latte, to je moderná sektorová linka Latte. Pozrite si kuchynské skrinky a vyskladajte si kuchynskú linku v tvare U alebo rohovú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Livia
Moderná sektorová kuchynská linka Dub sonoma svetlá a Dub sonoma tmavá. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, rovnú alebo kuchynskú linku v tvare U. Radi Vám pomôžeme.
Kuchynská linka Eko-Akacja
Moderná rohová kuchynská linka alebo kuchynská linka v tvare U. Vyskladajte si svoju kuchyňu. Eko-Akacja je moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: Akacja + šedý korpus.
Kuchynská linka Nova Plus
Kuchynská linka Dub Sonoma alebo Dub Sonoma s bielou, to je moderná sektorová kuchynská linka Nova Plus. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku alebo kuchynskú linku v tvare U. Poďte si vybrať kuchynské skrinky.
Kuchynská linka Iconic
Biela sektorová kuchynská linka s drevenými dvierkami v dekore buk Iconic. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku. Alebo kuchynskú linku v tvare U či malú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Bordeaux
Moderná sektorová kuchynská linka v drevenom dekore Dub Bordeaux. Rohová kuchynská linka, rovná kuchynská linka aj kuchynská linka v tvare U. Pomôžeme Vám vyskladať si dokonalú kuchyňu.
Kuchynská linka Viza Plus
Lacná kuchynská linka v 5 drevených dekorov. Kuchynská linka so svetlým a tmavým drevom, to je krásna kuchynská linka Viza Plus.
Cena vrátane DPH
304,00 EUR
Kuchynská linka Idea 180
Kuchynská linka antracit v kombinácií s drevom Dub Wotan. Idea 180 je moderná kuchynská linka s pracovnou doskou. Krásna kuchynská zostava do malej kuchyne.
Cena vrátane DPH
394,00 EUR