Rohové kuchynské linky

Kuchynská linka Monza
Zaujímavá kvalitná sektorová kuchynská linka v kombinácii čiernej matnej a odtieňa dreva orech okapi. Kuchynskú linku je možné kombinovať s linkou Arona alebo Siena.
Kuchynská linka Scandi
Krásna kvalitná sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + jodelka scandi.
Kuchynská linka Nessa
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka na nožičkách vo farebnom prevedení: antracit mat.
Kuchynská linka Oldstyle
Výnimočná kvalitná sektorová kuchynská linka v oldstyle štýle na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + oldstyle.
Kuchynská linka Ava
Krásna moderná kvalitná sektorová kuchynská linka s dvierkami v štýle lamiel. Linka je na regulovateľých nožičkách. Farebné prevedenie: antracit + dub artisan.
Kuchynská linka Aspen
Moderná sektorová bezúchytková kuchynská linka vo 2 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Linea White
Krásna, elegantná sektorová kuchynská linka, ktorá má čisté línie doplnené zlatými úchytkami. Na výber je veľa jednotlivých skriniek.
Kuchynská linka Linea Grey
Sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle s veľkým výberom samostatných skriniek.
Kuchynská linka Stilo WH/AR
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Stilo WH/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat.
Kuchynská linka Stilo GR/WH
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + grafit mat
Kuchynská linka Stilo GR/AR
Štýlová sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + grafit mat.
Kuchynská linka Bolonia
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka so širokým výberom jednotlivých skriniek.
Kuchynská linka Vigo - biely lesk
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom Dub Lancelot, to je moderná sektorová kuchyňa Vigo - biely lesk.
Kuchynská linka Vigo - dark
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka Vigo. Tmavošedá matná kuchynská linka s množstvom samostatných skriniek. Vyskladajte si Vašu dokonalú kuchyňu!

Rohové kuchynské linky

Rohové kuchynské linky sú veľmi obľúbené lebo vďaka nim dokážete maximálne využiť priestor vo Vašej kuchyni. Zároveň budete mať dostatočný pracovný priestor. Nemusíte mať obavy z rohovej skrinky. Rohová kuchynská skrinka poskytuje plnohodnotný úložný priestor. Zvyčajne je vo vnútri polica, otváranie dvierok rohových skriniek závisí od konkrétnej kuchynskej linky. 
Súčasťou rohovej kuchynskej linky nie sú iba dolné rohové skrinky, ale aj horné. Vaša rohová kuchynská linka tak bude pôsobiť kompaktne, ako jeden celok. A nezabúdajte na to množstvo úložného priestoru.
Ak hľadáte rohovú kuchynskú linku tak hľadáte sektorovú kuchynskú linku. Sektorová kuchynská linka Vám umožní vyskladať si Vašu kuchyňu snov, a to za skvelú cenu. Rohová kuchynská linka je vhodná nielen do domu, ale aj do bytu. Vďaka tomu, že Vy si vyberáte skrinky do kuchyne, môžete si pomocou sektorovej kuchynskej linky zariadiť aj malú kuchyňu. Pre malú kuchyňu je rohová kuchynská linka ideálnym riešením.
Aké sú aktuálne trendy v kuchyni? Stále sa veľkej obľube teší biela lesklá kuchynská linka. Naši zákazníci si veľmi obľúbili sivú kuchynskú linku Grey. Práve tú môžete kombinovať aj s červenou kuchynskou linkou Rose či béžovou kuchyňou Carmen. 
Novinkou v našej ponuke je matná šedá kuchynská linka Vigo. Sektorovú kuchynskú linku Vigo s dreveným dekorom Dub Lancelot môžete mať aj v krásnej bordove farbe. Vínovo červená kuchynská linka pôsobí veľmi elegantne a luxusne.