Rohové kuchynské linky

Kuchynská linka Lara White
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + biely lesk.
Kuchynská linka Lara Grey
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + sivý lesk.
Kuchynská linka Lara Cappuccino
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: biely mat + cappuccino lesk.
Kuchynská linka Modena
Moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: dub artisan + čierny mat.
Kuchynská linka Vigo - biely lesk
Biela lesklá kuchynská linka v kombinácií s drevom Dub Lancelot, to je moderná sektorová kuchyňa Vigo - biely lesk.
Kuchynská linka Vigo - sivý mat
Moderná kvalitná sektorová kuchynská linka Vigo. Šedá matná kuchynská linka s množstvom samostatných skriniek. Vyskladajte si Vašu dokonalú kuchyňu!
Kuchynská linka Vigo - bordový lesk
Bordová kuchynská linka Vigo je moderná a kvalitná sektorová kuchynská linka. Lesklá kuchynská linka je trendy!
Kuchynská linka Vento
Moderná lesklá kuchynská linka Vento v 4 farebných prevedeniach.
Kuchynská linka Stilo
Rustikálna sektorová kuchynská linka Stilo je štýlová biela kuchynská linka v kombinácií s dreveným dekorom Dub Artisan. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku, či kuchyňu v tvare U.
Kuchynská linka Grey
Sivá kuchynská linka Grey je moderná,sektorová, lesklá kuchynská linka, ktorú musíte vidieť bližšie. Poďte sa pozrieť.
Kuchynská linka Karmen
Krémová kuchynská linka Karmen je moderná sektorová kuchynská linka vo farebnom prevedení: sivý mat / krémový vysoký lesk. Zariaďte si kuchynskú linku v tvare U či rohovú kuchynskú linku.
Kuchynská linka Bianka
Biela kuchynská linka s vysokým leskom, to je moderná sektorová kuchynská linka Bianka. Kuchynská linka v tvare U, rohová kuchynská linka aj malá kuchynská linka. Poďte si vyskladať Vašu kuchyňu snov za skvelú cenu.
Kuchynská linka Rose
Červená kuchynská linka Rose je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si kuchynskú linku podľa Vašich predstáv a rozmerov Vašej kuchyne.
Kuchynská linka Sonia
Sivá lesklá kuchynská linka Sonia je moderná sektorová kuchynská linka. Vyskladajte si rohovú kuchynskú linku či kuchyňu v tvare U. Sonia je vhodná aj do malej kuchyne.
Kuchynská linka Dave
Kuchynská linka Dub Sonoma v kombinácií s bielou, to je moderná sektorová kuchynská linka Dave. Ponúka Vám rôzne typy skriniek. Zariaďte si rohovú kuchynskú linku, kuchynskú linku v tvare U či malú kuchyňu.

Rohové kuchynské linky

Rohové kuchynské linky sú veľmi obľúbené lebo vďaka nim dokážete maximálne využiť priestor vo Vašej kuchyni. Zároveň budete mať dostatočný pracovný priestor. Nemusíte mať obavy z rohovej skrinky. Rohová kuchynská skrinka poskytuje plnohodnotný úložný priestor. Zvyčajne je vo vnútri polica, otváranie dvierok rohových skriniek závisí od konkrétnej kuchynskej linky. 
Súčasťou rohovej kuchynskej linky nie sú iba dolné rohové skrinky, ale aj horné. Vaša rohová kuchynská linka tak bude pôsobiť kompaktne, ako jeden celok. A nezabúdajte na to množstvo úložného priestoru.
Ak hľadáte rohovú kuchynskú linku tak hľadáte sektorovú kuchynskú linku. Sektorová kuchynská linka Vám umožní vyskladať si Vašu kuchyňu snov, a to za skvelú cenu. Rohová kuchynská linka je vhodná nielen do domu, ale aj do bytu. Vďaka tomu, že Vy si vyberáte skrinky do kuchyne, môžete si pomocou sektorovej kuchynskej linky zariadiť aj malú kuchyňu. Pre malú kuchyňu je rohová kuchynská linka ideálnym riešením.
Aké sú aktuálne trendy v kuchyni? Stále sa veľkej obľube teší biela lesklá kuchynská linka. Naši zákazníci si veľmi obľúbili sivú kuchynskú linku Grey. Práve tú môžete kombinovať aj s červenou kuchynskou linkou Rose či béžovou kuchyňou Carmen. 
Novinkou v našej ponuke je matná šedá kuchynská linka Vigo. Sektorovú kuchynskú linku Vigo s dreveným dekorom Dub Lancelot môžete mať aj v krásnej bordove farbe. Vínovo červená kuchynská linka pôsobí veľmi elegantne a luxusne.